POPOTE Kapsička bio mirabelky 120 g, 6+

1×120 g

Značka: POPOTE
3,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POPOTE Kapsička bio mirabelky 120 g, 6+ 1×120 g

X009505

Hlavný popis produktu

Mirabelky majú krásu už vo svojom názve a ich chuť tomu presne zodpovedá. Milujeme naše mirabelky a určite si ich zamilujú i Vaše deti a Vy s nimi J Vybrali sme iba tie najlepšie a v 100% BIO kvalite. Exkluzívne chuť pre bruška tých najmenších od 6 mesiacov. mňam J

V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí ovocie. Popo, s láskou k tým najmenším.

Mirabelky v bio kvalite sme našu kapsičku napumpovala z plných 80%. Aby si na nich mohla pochutnať malá bruška detí od 6 mesiacov, doplnili sme ich o 20% bio jabĺk odrody Golden. K tomu už len pár kvapiek šťavy z bio citróna. A to je všetko!

Na výbere mirabeliek do našich kapsičiek si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia je pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Jemne povarené, následne rozmixované na potrebnú jemnosť, dané do kapsičiek a upravené iba pasterizáciou. Žiadne zbytočné prísady. Jedine tak si totiž ovocie môže zachovať čo najviac chuti a vône.

Práve preto sú naše mirabelky tak chutné. Navyše ich môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami.

Popo vie, ako potešiť chuťové poháriky každého malého jedáka. Všetky produkty sú navyše schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Navyše vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať jednoducho so sebou napríklad na prechádzku. Popo - kapsička do každého vrecka.

skladovanie:
Ak ste obsah kapsičky tepelne neohrieval, môže byť po otvorení skladovaný pri izbovej teplote a až 48 hodín v chladničke. Kapsičku však dobre uzavrite uzáverom.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Popustite uzdu svojej kulinárske fantázii vytvorením vlastných receptov. Nenechajte však svoje dieťa mladšie 36 mesiacov hrať sa s uzáverom alebo bez dozoru!

Zloženie:

Bio mirabelky 80%, bio jablká 20%, organický koncentrát citrónovej šťavy

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.