POPOTE Kapsička bio marhuľa 120 g, 4+

1×120 g

Značka: POPOTE
2,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POPOTE Kapsička bio marhuľa 120 g, 4+ 1×120 g

X009503

Hlavný popis produktu

Svieža a lahodná chuť pravých marhúľ, ktorú si zamilujú aj tí najmenší!
V našej marhuľovej kapsičke Popo nájdete plných 65% bio marhúľ a 35% bio jablká odrody Golden, ktoré chuť príjemne zjemňuje. A to je všetko! Rozvíjajte chuťové poháriky dieťatka o nové ingrediencie a ukážte mu, ako chutí pravé ovocie.

Aby si na kapsičke Popo BIO Marhuľa mohli pochutnávať aj tí najmenší už od 4 mesiacov, zjemnili sme ju správnou dávkou bio jablká odrody Golden. Kapsička plná sviežosti a zároveň nová chuť do zbierky dieťatka. mňam J

V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí ovocie. Popo, s láskou k tým najmenším.


Žiadna chemická kúzla a mágie v podobe pridaného cukru, zahusťovadiel, dochucovadiel a konzervantov! Iba čistá príroda J

Na výbere marhúľ do našich kapsičiek si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia je pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Jemne povarené, následne rozmixované na potrebnú jemnosť, dané do kapsičiek a upravené iba pasterizáciou. Žiadne zbytočné prísady. Jedine tak si totiž ovocie môže zachovať čo najviac chuti a vône.
Práve preto sú naše marhule tak chutné. Navyše ich môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami.

Popo vie, ako potešiť chuťové poháriky každého malého jedáka. Všetky produkty sú navyše schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Navyše vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať jednoducho so sebou napríklad na prechádzku. Popo - kapsička do každého vrecka.

Tipy na jednoduchú pochúťku:

- Marhuľové smoothie od 12 mesiacov - v detskej fľaštičke zmiešajte obsah našich kapsičiek Popo BIO Marhuľa s Popo BIO Jablko, pridajte minerálku, pretrepte a skvelé smootihe je hotové!

skladovanie:
Ak ste obsah kapsičky tepelne neohrieval, môže byť po otvorení skladovaný pri izbovej teplote a až 48 hodín v chladničke. Kapsičku však dobre uzavrite uzáverom.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Popustite uzdu svojej kulinárske fantázii vytvorením vlastných receptov. Nenechajte však svoje dieťa mladšie 36 mesiacov hrať sa s uzáverom alebo bez dozoru!

Zloženie:

Bio marhule 65%, bio jablká 35%

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.