POPOTE Kapsička bio čerešňa 120 g, 6+

1×120 g

Značka: POPOTE
3,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POPOTE Kapsička bio čerešňa 120 g, 6+ 1×120 g

X009494

Hlavný popis produktu

Čerešnička na torte? Kapsička Popo BIO Čerešňa je ich plná! Vybrali sme tie najkrajšie, na slnku dozreté, krásne červené, jemne svieže a voňavé bio čerešne (70%), pridali sme k nim bio jabĺčka odrody Golden (30%) a kvapku šťavy z bio citróna pre ešte väčšiu sviežosť. Všetko samozrejme v bio kvalite. A to je všetko!


Žiadna chemická kúzla a mágie v podobe pridaného cukru, zahusťovadiel, dochucovadiel a konzervantov! Iba čistá príroda J

V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí ovocie. Popo, s láskou k tým najmenším.

Na výbere čerešní do našich kapsičiek si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia je pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Jemne povarené, následne rozmixované na potrebnú jemnosť, dané do kapsičiek a upravené iba pasterizáciou. Žiadne zbytočné prísady. Jedine tak si totiž ovocie môže zachovať čo najviac chuti a vône.

Práve preto sú naše čerešne tak chutné. Navyše ich môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami.

Popo vie, ako potešiť chuťové poháriky každého malého jedáka. Všetky produkty sú navyše schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Navyše vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať jednoducho so sebou napríklad na prechádzku. Popo - kapsička do každého vrecka.

Tipy na jednoduchú pochúťku:

- Teplé čerešňové pyré s tvarohom od 6 mesiacov - zohrejte obsah čerešňovej kapsičky Popo a nalejte ho na bio tvaroh, pridajte trochu dojčenského mlieka a rýchle občerstvenie je na stole J

skladovanie:
Ak ste obsah kapsičky tepelne neohrieval, môže byť po otvorení skladovaný pri izbovej teplote a až 48 hodín v chladničke. Kapsičku však dobre uzavrite uzáverom.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Popustite uzdu svojej kulinárske fantázii vytvorením vlastných receptov. Nenechajte však svoje dieťa mladšie 36 mesiacov hrať sa s uzáverom alebo bez dozoru!

Zloženie:

Bio čerešne 70%, bio jablká 30%, organický koncentrát citrónovej šťavy

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.