Phyteneo Vermophyt sirup

1×60 ml, sirup pre podporu črevnej činnosti

Značka: PHYTENEO
Herbálny prípravok pre podporu normálnej činnosti črevného traktu a jeho prečistenia.
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
10,39
Doprava zadarmo nad 29,90 €
10 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X32228 ADC

Herbálny prípravok pre podporu normálnej činnosti črevného traktu a jeho prečistenia.

Účinné látky:
Pôsobenie je založené na vyváženéj kombinácii látok herbálneho pôvodu: semená tekvice obyčajnej a černušky siatej, koreň ománu pravého, silica saturejky záhradnej, klinčekovca vonného a tymiánu obyčajného.
Oman a tymián podporuje činnosť črevného traktu a jeho prečistenie, saturejka je významným antioxidantom a prispieva k hormonálnemu tráveniu podobne ako klinčekovec, ktorý naviac podporuje chuť na jedlo. Hlavnou účinnou látkou zo semien tekvice je látka cucurbitin.
Prítomnosť parazitických cudzopasníkov (ako napríklad mrľa detská) v gastrointestinálnom trakte sa prejavuje najčastejšie svrbením v okolí konečníka (prípadne pošvy). Menej často sa vyskytujú prejavy žalúdočnej nevoľnosti , až straty chuti na jedlo, podráždenosť, nepokoj a nespavosť.
Vajíčka parazitov môžu prežiť v priaznivých podmienkach (chladnejšia teplota do 20 °C) až niekoľko dní na oblečení, posteľnom oblečení alebo iných predmetoch. Infekcia vzniká, pokiaľ sú tieto vajíčka náhodne skonzumované. Vajíčka sú veľmi ľahké a môžu byť roznášané dokonca prúdením vzduchu. Počet vajíčok vylúčených jednou samicou sa pohybuje medzi 5-17 tisíc a sú často zlepené do tenkých nití.
Venujte preto už počas doby používania prípravku zvýšenú pozornosť dodržiavaniu správnej osobnej hygieny (umývanie rúk apod.) a hygieny v domácnosti (používanie čistého posteľného oblečenia atď)

Výhody:
• preukázaná účinnosť in vitro testov na modelových organizmoch
• boli zvolené také byliny, aby sa z hľadiska ich použitia jednalo o známe a bezpečné, pritom ale účinné zložky
• prípravok neobsahuje žiadnu z rizikových rastlinných drog (napríklad list alebo plod orecha)Dávkovanie a spôsob použitia: Deti 2-5 rokov 1 x denne 3 ml sirupu.
Deti 6-12 rokov 1 x denne 6 ml sirupu.
Užívať po dobu 5 dní, aspoň 30 minút pred jedlom.
Pretrepte fľaštičku pred každým použitím. Zapite dostatočným množstvom tekutiny.
Po 14 dní kúru zopakujte.
Nepoužívajte prípravok znova skôr ako 10 dní od skončenia posledného užívania.