Phyteneo Vermophyt

1×20 cps, herbálny prípravok

Značka: PHYTENEO
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
8,99
Doprava zadarmo nad 29,90 €
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X20742 ADC

Herbálny prípravok pre podporu normálnej činnosti črevného traktu a jeho prečistenia.

Účinné látky:
Pôsobenie je založené na vyváženej kombinácii látok herbálneho pôvodu: semená tekvice obyčajnej a černušky siatej, koreň ománu pravého, silica saturejky záhradnej, klinčekovca vonného a tymiánu obyčajného.
Oman a tymián podporuje činnosť črevného traktu a jeho prečistenie, saturejka je významným antioxidantom a prispieva k hormonálnemu tráveniu podobne ako klinčekovec, ktorý naviac podporuje chuť na jedlo. Hlavnou účinnou látkou zo semien tekvice je látka cucurbitin.
Prítomnosť parazitických cudzopasníkov (ako napríklad mrľa detská) v gastrointestinálnom trakte sa prejavuje najčastejšie svrbením v okolí konečníka (prípadne pošvy). Menej často sa vyskytujú prejavy žalúdočnej nevoľnosti , až straty chuti na jedlo, podráždenosť, nepokoj a nespavosť.
Vajíčka parazitov môžu prežiť v priaznivých podmienkach (chladnejšia teplota do 20 °C) až niekoľko dní na oblečení, posteľnom oblečení alebo iných predmetoch. Infekcia vzniká, pokiaľ sú tieto vajíčka náhodne skonzumované. Vajíčka sú veľmi ľahké a môžu byť roznášané dokonca prúdením vzduchu. Počet vajíčok vylúčených jednou samicou sa pohybuje medzi 5-17 tisíc a sú často zlepené do tenkých nití.
Venujte preto už počas doby používania prípravku zvýšenú pozornosť dodržiavaniu správnej osobnej hygieny (umývanie rúk apod.) a hygieny v domácnosti (používanie čistého posteľného oblečenia atď)

Výhody:
• preukázaná účinnosť in vitro testov na modelových organizmoch
• boli zvolené také byliny, aby sa z hľadiska ich použitia jednalo o známe a bezpečné, pritom ale účinné zložky
• prípravok neobsahuje žiadnu z rizikových rastlinných drog (napríklad list alebo plod orecha)Dávkovanie a spôsob použitia:
Deti 5–12 rokov: 1x denne 1 kapsula, deti 12–18rokov: 1x denne 1 až 2 kapsule.
Dospelí: 1x denne 3 až 4 kapsule.
Užívajte po dobu 5 dní. Kapsule užite 30 minút pred jedlom. Zapite dostatočným množstvom tekutiny. V prípade potreby je možné kapsulu vysypať a primiešať do jedla alebo nápoja.
Po 14 dňoch kúru zopakujte.
Nepoužívajte prípravok znovu skôr ako 10 dní od skončenia posledného užívania.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.