Phyteneo Neocide umývací gél

1×500 ml, umývací gél

Značka: PHYTENEO

Hypoalergénny umývací gél s antimikrobiálnou zložkou na umývanie pokožky celého tela.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
9,91
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Phyteneo Neocide umývací gél 1×500 ml, umývací gél

X017959

Hlavný popis produktu

Hypoalergénny umývací gél s antimikrobiálnou zložkou na umývanie: problematickej, mimoriadne citlivej pokožky, pokožky so sklonom k atopickému ekzému, pokožky so sklonom k akné, intímnych partií, v okolí rán, pri nadmernom odlupovaní a svrbení vlasovej pokožky, pri zvýšených nárokoch na hygienu, napr. pri dekolonizácii pokožky pred operačnými zákrokmi, v lekárskych zariadeniach, materských školách. Benefity: nedráždi a nevysušuje pokožku, neobsahuje parfumy, mydlo ani farbivá, reguluje množenie mikróbov na pokožke,
mierne kyslé pH – ideálne na intímnu hygienu. Neocide je tekutý umývací prípravok vhodný na umývanie celého tela vrátane vlasovej pokožky a na vonkajšiu intímnu hygienu. Neobsahuje penidlá, mydlo ani farbivá, a preto je vhodný na mimoriadne citlivú pokožku. Môžu ho používať taktiež tehotné, dojčiace ženy, novorodenci a seniori.
Účinnou zložkou je moderná antimikrobiálna látka Octenidine. Jej prednosťou je šetrnosť, veľmi dobrá znášanlivosť a širokospektrálne pôsobenie. Octenidine reguluje množenie mikróbov na pokožke.
Neocide umývací gél ďalej obsahuje olej z jadier mandľovníka obyčajného, ktorý patrí medzi najkvalitnejšie oleje v kozmetickom priemysle, zásobuje pokožku esenciálnymi mastnými kyselinami a veľmi dobre preniká do pokožky.
Prípravok obsahuje parfum, ktorý bol vyvinutý špeciálne na hypoalergénne kozmetické prípravky a je taktiež vhodný na citlivú pokožku. Vyznačuje sa jemnou, sviežou kvetinovou vôňou s tónmi zeleného čaju a čaju Maté.
Fyziologické, mierne kyslé pH (v rozmedzí 4,5 – 5,5), je vhodné na suchú a atopickú pokožku. Dávkovanie a spôsob používania:
naneste na navlhčenú pokožku, rozotrite, nechajte pôsobiť 1 až 2 minúty a opláchnite.
V prípade umývania vlasovej pokožky použite ako bežný šampón, nechajte pôsobiť niekoľko minút a dôkladne opláchnite.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.