Eneo Methionin Komplex

1×90 cps, výživový doplnok

Značka: ENEO

Methionin Komplex dodáva telu rad dôležitých látok, ktoré prispievajú k optimálnemu stavu vlasov, nechtov a pokožky.

11,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eneo Methionin Komplex 1×90 cps, výživový doplnok

X015801

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok s vysokým obsahom aminokyselín (L-metionín a L-cysteín), vitamínov a rastlinnými extraktmi na podporu rastu vlasov, nechtov a pokožky. Hlavnými účinnými látkami sú esenciálne aminokyseliny metionín a cysteín v aktívnej L-forme a vo vysokej koncentrácii (500 mg L-metionínu a 100 mg L-cysteínu v dennej dávke). Tieto aminokyseliny sú podstatnou súčasťou keratínu, základného stavebného kameňa vlasov a nechtov.

Kapsuly obsahujú komplex vitamínov skupiny B. Tiamín (B1) prispieva k normálnej psychickej činnosti a fungovaniu nervovej sústavy. Riboflavín (B2) má podstatný vplyv na udržiavanie normálneho stavu pokožky. Zároveň prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a napomáha k normálnemu metabolizmu železa. Kyselina pantoténová (B5) sa zúčastňuje na metabolizme všetkých živín v tele a prispieva k jeho normalizácii. Jej dostatočný príjem vedie k znižovaniu miery únavy a vyčerpania. Pyridoxín (B6) prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a normálnemu energetickému metabolizmu. Podieľa sa taktiež na znížení miery únavy a vyčerpania. Biotín (B7) prispieva na udržiavanie normálneho stavu pokožky, vlasov a slizníc.

Súčasťou doplnku sú prírodné zložky. Extrakt z prasličky roľnej je bohatým zdrojom kremíka, prispieva k normálnemu stavu pokožky, vlasov a nechtov. Extrakt z tekvice obyčajnej je pripravený špeciálne vyvinutou technológiou a obsahuje veľké množstvo fytosterolov. Prírodný extrakt z klíčkov jačmeňa slúži ako bohatý zdroj bielkovín, vitamínov a minerálnych látok, pôsobí blahodarne na celkový stav organizmu.

Dávkovanie a spôsob použitia:

  • Odporúčané dávkovanie: dospelí 2 kapsuly ráno, 1 kapsulu večer užívať počas jedla. Na efektívne pôsobenie je potrebné prípravok užívať dlhodobo (minimálne 2 až 3 mesiace).
  • Kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie nesladeného čaju alebo vody.
  • Na efektívne pôsobenie je potrebné prípravok užívať dlhodobo. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy.
  • Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné, dojčiace ženy a pre osoby s opuchmi srdcového a obličkového pôvodu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.