Philips AVENT parný mixér 4v1 SCF885

1×1 ks, parný mixér 4v1

AVENT Parný hrniec a mixér 4v1 na prípravu zdravej detskej stravy. Jednoduché výživné jedlá pre deti-stačí otočiť nádobu-varte v pare, mixujte, rozmrazujte a ohrievajte-jedinečné prevedenie 4 v 1.

138,99
Doprava zadarmo

O produkte: Philips AVENT parný mixér 4v1 SCF885 1×1 ks, parný mixér 4v1

X45147

Philips AVENT parný mixér 4v1

Varte v pare, mixujte, rozmrazujte a zohrievajte

Pripravte rôzne výživné jedlá pre deti

  • Zdravá príprava v pare
  • Priprav v pare a mixuj v jedinej nádobe
  • Rozmrazujte a zohrievajte bez námahy
  • Ľahko sa používa a čistí
  • Rady a recepty pri zmene na tuhú stravu

Jedinečný spôsob prípravy v pare na zachovanie živín

Príprava v pare predstavuje zdravý spôsob varenia. Naša jedinečná technológia necháva paru cirkulovať od spodnej časti smerom hore, vďaka čomu sa všetky prísady rovnomerne uvaria bez vriacej vody. Živiny, textúra a šťava sa zachovajú a potraviny sú pripravené na mixovanie.

Na prípravu v pare a mixovanie potrebujete len jeden praktický pohár

V jedinom pohári máte všetko, čo potrebujete na prípravu výživnej detskej stravy. Po uvarení prísad v pare stačí zdvihnúť pohár, obrátiť ho, zaistiť na mieste a rozmixovať stravu na želanú konzistenciu.

Od pyré až po tuhé kúsky – pre každú fázu tohto prechodu

Od mimoriadne jemne rozmixovaného ovocia a zeleniny až po kombináciu prísad ako mäso, ryby, strukoviny a napokon aj hrudkovitejšie jedlá. Náš varič zdravej detskej stravy vám pomôže v každej fáze tohto procesu.

Príprava v pare, mixovanie, rozmrazovanie a ohrievanie domácich jedál

Varič detskej stravy 4 v 1 vám umožňuje pripravovať výživné domáce jedlá v jedinom pohári. Tieto jedlá môžete okamžite podávať alebo ich môžete uložiť v dodanej nádobe a neskôr ich prihriať pomocou jednoduchých funkcií prihrievania alebo rozmrazovania.

Objavte zdravé recepty, zábavné videá, tipy a triky

Stiahnite si aplikáciu s radami pre obdobie prechodu vášho dieťatka z mlieka na tuhú stravu. Nájdete tu výživné a jednoduché recepty, ktoré sa menia spolu s rastom vášho dieťaťa. Prečítajte si podrobné pokyny na varenie, sledujte zábavné a poučné videá a pozrite si množstvo užitočných tipov a trikov, vďaka ktorým bude prechod na tuhú stravu čo najhladší.

Pohár a čepeľ umývateľné v umývačke riadu a nádoba na vodu s jednoduchým prístupom

Aj po dokončení prípravy vašich jedál je varič zdravej detskej stravy 4 v 1 veľmi praktický. Pohár a čepeľ možno umývať v umývačke riadu a vďaka otvorenej konštrukcii sa nádoba na vodu jednoducho čistí a plní, takže môžete vždy variť pomocou čistej pary.

Navarte až štyri porcie naraz vďaka 1 000 ml poháru

Varič zdravej detskej stravy 4 v 1 vám tiež pomáha šetriť drahocenný čas a plánovať dopredu. Pohár má kapacitu 1 000 ml, takže naraz môžete uvariť až štyri porcie jedál. Jednu porciu použite na kŕmenie a tri odložte do chladničky či mrazničky na neskôr.

Chutné recepty pri prechode na tuhú stravu

Ponúkame rady pri prechode z mlieka na tuhú stravu spolu s chutnými a čerstvo pripravenými receptami a inšpiráciami, ktoré vášmu dieťaťu umožnia zdravý štart do novej fázy života a pomôžu mu vybudovať si zdravé stravovacie návyky do budúcnosti.

Upozornenie pípnutím

Nie je potrebné striehnuť. Keď je jedlo dokonale uvarené, ozve sa nezameniteľné pípnutie. Potom stačí prevrátiť pohár, rozmixovať pokrm a použiť ho na kŕmenie alebo ho odložiť na neskoršie použitie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.