Pharma Activ ZINOK Chelát 25 mg cps 60

1×60 cps, doplnok výživy

Zinok v chelátovej forme bisglycinátu má výbornú vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť.

6,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pharma Activ ZINOK Chelát 25 mg cps 60 1×60 cps, doplnok výživy

X012361

Hlavný popis produktu

ZINOK Chelát 25mg 60 kapsúl

Zinok v chelátovej forme bisglycinátu má výbornú vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť. Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a zraku. Normálnemu stavu vlasov, nechtov, pokožky, kostí. Prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov. Prispieva k normálnej plodnosti reprodukciu, chráni bunky pred oxidatívnym stresom, syntéze DNA.

Nezabudnite, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Zloženie: bisglycinát zinočnatý (zinok), protispekavá látka (horečnaté soli mastných kyselín), kalibračná látka (maltodextrín rokiet) želatínový obal kapsule.

Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Denná dávka 3 kapsule obsahuje bisglycinát zinočnatý (zinok) 25mg 250% referenčnej hodnoty príjmu.

Upozornenie: Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nepresahovať odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy užívajú po konzultácii s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od 5 do 25 °C.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.