PALSAR7 ULTRAZVUK SPACHTLA STAROSTLIVOST PLET

1×1 ks

Značka: PALSAR7

Ultrazvuková špachtľa je inovatívny nástroj, vďaka ktorému môžete vyčistiť a vyživiť Vašu pleť lepšie ako kedykoľvek predtým. Produkt sa stará o pleť dôkladným vysokofrekvenčným okruhom vo vnútri špachtle, vďaka ktorému je výsledok veľmi efektívny. Špachtľa ponúka bežné aj hĺbkové čistenie, lifting a hĺbkové vyživenie pleti.

76,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: PALSAR7 ULTRAZVUK SPACHTLA STAROSTLIVOST PLET 1×1 ks

X66021

Hlavný popis produktu

Produkty PALSAR7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú tak aj ideálnym darčekom! Palsar7 Ultrazvuková špachtľa je inovatívny nástroj, vďaka ktorému môžete vyčistiť a vyživiť Vašu pleť lepšie ako kedykoľvek predtým. Produkt sa stará o pleť dôkladným vysokofrekvenčným okruhom vo vnútri špachtle, vďaka ktorému je výsledok veľmi efektívny. Pred použitím špachtle si vždy dôkladne očistite tvár kvalitnými produktmi na odličovanie pleti a opláchnite ju teplou vodou, aby ste docielili maximálne účinky. Pokiaľ nebudete mať Vašu pleť aj špachtľu dobre vyčistenú, môžete Vašu pleti uškodiť. Upozorňujeme, že zlé používanie špachtle a nedostatočné vyčistenie sa môže prejaviť zanešenými pórmi, akné, vyrážkou, ochabnutosťou pleti, čiernymi škvrnami a inými kožnými problémami.

Na čo sa špachtľa používa? Bežné aj hĺbkové čistenie, lifting a hĺbkové vyživenie pleti NÁVOD NA POUŽITIE: Pred prvým použitím nabite prístroj aspoň po dobu 2 hodín. Stlačením a podržaním hlavného tlačidla na 2 sekundy prístroj zapnete alebo vypnete, a potom jedným stlačením tlačidla prepnete funkciu. Keď nie je prístroj nabíjaný, pripojený k sieti alebo nie je vybraný žiadny z režimov, dôjde k automatickému vypnutiu. Pri nabíjaní svietia kontrolky jedna po druhej. Pri plnom nabití prístroja svietia všetky kontrolky. Pred každým použitím očistite špachtľu prístroja kúskom čistej látky alebo vatovým tampónom. Pred každým použitím naneste na pokožku vhodný prostriedok na čistenie, výživu alebo opláchnite pleť čistou vodou.

PRODUKT NIE JE URČENÝ PRE: Ženy v období tehotenstva alebo menštruácie, ženy s kožnými problémami spôsobenými hormonálnou nerovnováhou, osoby s alergiami, kožným ochorením, dermatitídou, kožnou alergiou a vážnym spálením od slnka, ďalej aj pre osoby s poškodením kože, ekzémy a opuchy. Telesne alebo psychicky postihnutí majú zakázané používať výrobok, pokiaľ nie sú pod dohľadom a vedením opatrovníka, pretože opatrovník je zodpovedný za bezpečnosť užívateľa. REŽIMY: Každý režim odporúčame používať 3-5 minút, 1-2x týždenne. Je možné vystriedať všetky režimy za sebou, alebo si ich rozdeliť na rôzne dni. Celková týždenná doba ošetrenia by nemala presiahnuť 40 minút! Čistenie pleti (Cleaning) Umyte tvár čistou vodou a naneste čistiaci prostriedok na tvár (gél, mydlo, olej, ai). Stlačením tlačidla vyberte režim "Cleaning", pre dôkladné vyčistenie pleti. Držte prístroj a pomaly pohybujte špachtľou pozdĺž oblasti, ktorú chcete vyčistiť (obr. 1), a špachtľu majte nasmerovanú proti smeru pórov. Používajte 3-5 minút, 1-2x týždenne. Lifting pleti (Lifting) Očistite tvár čistou vodou a schlaďte ju napríklad studeným uterákom alebo žinkou po dobu 5-10 minút, aby sa zmenšili póry. Na tvár aplikujte esenciu, olej alebo sérum. Dvojitým stlačením tlačidla vyberte režim „Lifting“, pre prechod do režimu pomalého poklepávania. Pomaly s prístrojom pohybujte v smere pórov po dobu 5 minút (obr. 2). Hĺbkové a účinné zložky podporujú metabolizmus a vďaka silnému kolísaniu ultrazvukových vĺn aktivujú pokožku. Používajte 3-5 minút, 1-2x týždenne. Hĺbkové vyživenie pleti (Ion+) Očistite tvár čistou vodou, naparte pomocou horúceho vzduchu po dobu 5 minút (alebo priložte na tvár teplý uterák či žinku na 5 minút). Aplikujte výživnú esenciu.

Trojím stlačením tlačidla vyberte režim „Ion+“, pre import záporných iónov. Pomaly sa špachtľou pohybujte v smere pórov (obr. 1). Používajte 3-5 minút, 1-2x týždenne. Hĺbkové čistenie (Ion-) Očistite tvár čistou vodou, naparte pomocou horúceho vzduchu po dobu 5 minút (alebo priložte na tvár teplý uterák či žinku na 5 minút). Naneste odstraňovač čiernych bodiek, esenciu alebo masku (odporúčame nechať pôsobiť cca 10 minút). Štvortým stlačením tlačidla vyberte režim „Ion-“, pre export kladných iónov (Ion-). Držte prístroj a pomaly pohybujte špachtľou pozdĺž oblasti, ktorú chcete vyčistiť (obr. 2), a špachtľu majte nasmerovanú proti smeru pórov. Používajte 3-5 minút, 1-2x týždenne. Na docielenie veľmi hĺbkového čistenia použite prístroj po dobu max. 10 minút a potom ho dôkladne očistite. ČISTENIE A ÚDRŽBA Po každom použití je potrebné prístroj ihneď vyčistiť, aby sa zabránilo nahromadeniu mastnoty alebo iných zvyškov. Výrobok je možné jemne utrieť studenou vodou, teplou vodou, mäkkou handričkou alebo vatovým tampónom. Nečistite prístroj priamo pod tečúcou vodou, ani ho neponárajte, mohlo by dôjsť k poškodeniu prístroja. Nepoužívajte ostré, korozívne alebo prchavé riedidlá, plyn, ani iné chemické čističe, ktoré by mohli spôsobiť poškodenie prístroja. Pri povrchovom čistení a údržbe prístroja vždy zatvorte špachtľu viečkom a vytiahnite nabíjací aparát zo zdroja. Pokiaľ je prístroj dlhší čas v nečinnosti (3+ mesiace), plne ho nabite a potom stroj uskladnite, aby nedošlo k poškodeniu batérie. ODPORÚČANIA Pri používaní produktu držte zlaté pruhy na bočných stranách prístroja, aby dochádzalo k plnej realizácii funkcie importu a exportu iónov. Upozorňujeme, že pokiaľ nie sú pruhy dobre chytené, nemusí výrobok správne fungovať. Pri použití produktu nakloňte uhol špachtle (asi 45 stupňov), a zatlačte špachtľu proti smeru pórov.

Pri aplikovaní režimu nezastavujte, nepoužívajte na aplikáciu príliš veľkú silu a aplikáciu vykonávajte vždy pomaly. Pokiaľ máte na pokožke zápal, vyrážku alebo iné problémy, použite produkt až po vyliečení alebo po porade s lekárom. Odporúčame aplikovať opakovanie režimov min. v dennom intervale. Rovnaký režim by sa nemal používať viackrát denne! UPOZORNENIE: Zariadenie nepoužívajte počas nabíjania batérie. Pred použitím produktu si pozorne prečítajte návod na použitie a riadne si ho uschovajte, aby si prípadne mohli prečítať návod aj ďalší ľudia, ktorí budú produkt používať. Ak je nabíjacie vedenie poškodené, produkt nepripájajte k sieti, aby ste nepoškodili ďalšie elektrické zariadenia. V prípade poškodenia alebo reklamácie kontaktujte výrobcu alebo obchod, kde ste produkt zakúpili. Pokiaľ pocítite bolesti, abnormálne pocity na pleti alebo dôjde k poškodeniu pleti, okamžite produkt prestaňte používať a poraďte sa s lekárom. Skladujte mimo dosahu detí. Zakázané používať produkt deťmi! Nepoužívajte produkt v blízkosti horľavých materiálov (alkohol, benzín, odlakovač na nechty atď. Chráňte výrobok pred vlhkosťou, nevkladajte ho do umývačky riadu, práčky, do mikrovlnnej rúry alebo iných domácich spotrebičov. Prístroj nepoužívajte v sprche alebo vo vani, ani v blízkosti iného vodného zdroja (vodné nádrže, bazény, umývadlá, drezy, a i.). Ak je produkt poškodený neopatrným pádom alebo kolíziou, znovu ho nepoužívajte. Nerozoberajte ani neopravujte výrobok doma bez odborníka. Obráťte sa na výrobcu alebo obchod, kde ste produkt zakúpili. Na napájanie používajte výhradne USB kábel, ktorý bol súčasťou balenia, aby ste zaistili dosiahnutie požadovaného napätia a splnenie špecifikácií produktu. Osoby s elektronickými zdravotníckymi pomôckami, najmä osoby s kardiostimulátormi by mali produkt používať so zvýšenou opatrnosťou a po konzultácii s lekárom. Nepoužívajte prístroj nadmerne dlho a často, a riaďte sa podľa odporúčanej doby ošetrenia v príručke. TECHNICKÉ PARAMETRE: Rozmery produktu: 170x42x15mm Váha produktu: 76g NABÍJANIE: Pripojte USB kábel k špachtli (v spodnej časti). Použite USB kábel a pripojte ho k počítaču alebo k adaptéru a zasuňte do zásuvky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.