OUATE Moja milovaná pleťová rutina, 4 - 6 rokov, unisex

1×150ml + 30ml

Značka: OUATE

Základná sada starostlivosti pre deti vo veku od 4 - 6 rokov

26,49
Ušetríte 11%

Pôvodná cena:  29,69 €  ·  zľava 3,20 €

Najnižšia cena pred zľavou: 29.69 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: OUATE Moja milovaná pleťová rutina, 4 - 6 rokov, unisex 1×150ml + 30ml

X68287

Hlavný popis produktu

Táto základná hravá súprava, ktorá je ideálna ako darček pre deti od 4 do 6 rokov -obsahuje základné prípravky OUATE na čistenie, hydratáciu a ochranu jemnej pokožky ich tváre. Pretože deti sa rady učia, a zároveň zabávajú a cítia radosť, keď získajú autonómiu, v OUATE sme vyvinuli prirodzené postupy starostlivosti prispôsobené krehkej pokožke detí od 4 do 11 rokov.

Postup aplikácie: Po vyčistení tváre pomocou Môjho jemného čistítka aplikujte Môj milovaný elixír, aplikujte ráno a večer na čistú a suchú pleť. Balenie obsahuje: 1x Moje jemné čistítko, 150 ml - čistiaca micelárna voda, ktorá nádherne vonia. Jej receptúra čistí a upokojuje jemnú pokožku tváre detí od 4 do 11 rokov. 1x Môj milovaný elixír, 30 ml - ultraľahký gélový pleťový krém pre deti od 4 - 6 rokov, 30 ml S OUATE získavajú deti každý deň dobré návyky: čistíme a hydratujeme! Produkty sú formulované bez alergénov a akýchkoľvek škodlivých látok. Ich receptúry sú testované pod pediatrickou, oftalmologickou a dermatologickou kontrolou.

Všetky produkty sú vegan. eco-friendly, balené v ergonomických baleniach, obsahujú výhradne ingrediencie prírodného pôvodu a sú vyrábané vo Francúzsku. Pre aplikáciu už nemôže byť nič jednoduchšie! Všetky balenia boli zvolené tak, aby ich deti mohli používať samostatne.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.