LANSINOH 2v1 dvojitá odsávačka mlieka s taškou

elektrická (dvojfázová) 1x1 set

Značka: LANSINOH

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

133,89
Doprava zadarmo

O produkte: LANSINOH 2v1 dvojitá odsávačka mlieka s taškou elektrická (dvojfázová) 1x1 set

X71218 ADC

Elektrická odsávačka je použiteľná ako jedno - i dvojitá. Prevádzka je možná napojením priamo do elektrickej siete prostredníctvom priloženého adaptéru doma, ale aj s použitím batérii na cestách ďalej od domova.

Technológia oddeleného odsávania od motorických častí zabezpečí, že materské mlieko sa nedostane do hadičiek a tak umožní účinnejšie a bezpečné odstávanie.

2v1 Elektrická odsávačka má dve oddelené fázy, ktoré napodobňujú prirodzené sanie dieťaťa:

  • "Stimulačná" fáza na začiatku pomôže spustiť tok mlieka.
  • Druhá fáza je fázou "Odsávania", ktorá ponúka pomalšie a hlbšie odsávanie, aby sa maximalizoval tok mlieka. Odsávacia fáza ponúka výberu z troch z najúčinnejších spôsobov odsávania podľa typu používateľky, ktoré si je možné ešte prispôsobiť k plnému pohodliu. Voľba spôsobu a intenzity odsávania je vidieť zobrazenú na LED podsvietenom LCD displeji odsávačky.

Odsávačky sú kompatibilné so širokým hrdlom fľaše, uzáverom aj cumlíkom, čo umožňuje úplnú flexibilitu používania.

2v1 elektrická odsávačka je veľmi tichá a jednoduchá pre zloženie a čistenie, čím sa stáva vynikajúcim zariadením dopĺňajúcim dojčenie.

Súčasťou odsávačky je štýlová prenosná taška na cestovanie, do ktorej sa zmestí celá odsávačka. Súčasťou balenia sú jedinečné stabilné stojany pre fľaše odsávačky.

Spôsob použitia

Pred použitím elektrickej odsávačky je potrebné dôkladne si prečítať návod na použitie. Postup a spôsob, ako sa používa je uvedený v priloženom návode na použitie. Odporúča sa odsávať v sediacej polohe a podložiť si nohy podložkou. Prsný nástavec je potrebné umiestniť na bradavku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.