NUK CUMLIK STAR LATEX 6-18M BOX 1KS

1×1 ks, cumlík 6-18m

Značka: NUK

Cumlík NUK Star , vhodný pre správny vývoj čeľuste, z prírodného kaučukového latexu,, neobsahuje BPA

5,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: NUK CUMLIK STAR LATEX 6-18M BOX 1KS 1×1 ks, cumlík 6-18m

X69376

Hlavný popis produktu

Latexový cumlík NUK Star , vhodný pre správny vývoj čeľuste, neobsahuje BPA, 6-18 mesiacov,1 ks

• Vhodný pre správny vývoj čeľuste a veľmi šetrný pri dojčení* - jednoduché striedanie dojčenia a tíšenia cumlíkom

• Extra mäkký - jemne sa pritisne k podnebiu vďaka špeciálnej mäkkej zóne v hornej časti cumlíka

• Cumlík NUK Star je v ústach bábätka naozaj mäkký. Predovšetkým mäkká zóna v hornej časti cumlíka (miesto so stenčenou vrstvou latexu) sa ešte pohodlnejšie usadí k podnebiu.

• Originálny tvar NUK (okrúhly hore a plochý dolu) necháva v ústach priestor pre prirodzené sacie pohyby.

• S opakovane použiteľnou škatuľkou bez obsahu BPA Cumlík NUK Star - upokojí ako žiadny iný Môžete sa naňho spoľahnúť.

Nie je skvelé mať niečo, na čo sa môžete vždy spoľahnúť? A to je práve cumlík NUK Star. 92 % dojčiacich mamičiek oceňuje, že je šetrný pri dojčení. 100 % čeľustných ortopédov cumlík odporúča práve pre jeho tvar, ktorý je vhodný pre správny vývoj čeľuste. Čo viac si možno priať? Bohužiaľ, bábätká nedokážu vyjadriť, prečo cumlíky NUK Star tak milujú. Ale domnievame sa, že je to pre príjemný pocit v ústach - horná časť cumlíka sa veľmi jemne pritisne k podnebiu. V tejto mäkkej zóne je latex veľmi tenký, preto je veľmi hladký. Spodná strana cumlíka NUK Star zároveň necháva dostatok miesta pre prirodzené sacie pohyby jazyka.

A pretože cumlík je veľmi úzky a plochý, na zuby ani čeľusť nevyvíja skoro žiadny tlak. To znamená, že prirodzený vývoj zubov a čeľuste nie je takmer ovplyvnený. To je fakt, ktorý potvrdzujú čeľustní ortopédi.* Vďaka širokému výberu veľkostí si každá detská pusinka nájde svoj správny cumlík. Veľký výber farieb a motívov určite poteší malých aj veľkých. Pre všetky tieto dôvody nazývame cumlík NUK Star, pretože svojím tvarom, štýlom a veľkosťou zostáva našou klasikou. * Nezávislý prieskum trhu, Nemecko, 2017 V záujme udržateľnosti: Cumlík NUK so znova použiteľným obalom Udržateľnosť je pre nás najvyššou prioritou. Chceme dať rodičom možnosť opakovane použiť naše balenie po rozbalení bez toho, aby sa muselo vyhodiť.

Preto teraz každý nový cumlík NUK dodávame v odolnom, znova použiteľnom obale, ktorý cumlík udržuje čistý a v bezpečí hlavne pre chvíle, keď ste na cestách - ideálne riešenie, ako udržať obľúbeného spoločníka vašich detí v čistote. Obal je navyše vhodný na hygienické čistenie v mikrovlnnej rúre. Cumlíky NUK sú kompletne vyrobené v Nemecku. Samozrejmosťou je, že neobsahujú BPA a sú v súlade európskou bezpečnostnou normou EN1400.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.