NUK CUMLIK STAR DEN & NOC 0-6M 2KS

1×2 ks, cumlík 0-6m

Značka: NUK

Silikónový cumlík, vhodný pre správny vývoj čeľuste, neobsahuje BPA.

8,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NUK CUMLIK STAR DEN & NOC 0-6M 2KS 1×2 ks, cumlík 0-6m

X69378

Hlavný popis produktu

Silikónový cumlík NUK Star Deň & Noc, vhodný pre správny vývoj čeľuste, 0-6 mesiacov, neobsahuje BPA, 2 kusy

• Upokojí 99 % bábätiek*

• Vhodný pre správny vývoj čeľuste a veľmi šetrný pri dojčení* - jednoduché striedanie dojčenia a tíšenia cumlíkom

• Extra mäkký - jemne sa pritisne k podnebiu vďaka špeciálnej mäkkej zóne v hornej časti cumlíka

• Cumlík NUK Star je v ústach bábätka naozaj mäkký. Predovšetkým mäkká zóna v hornej časti cumlíka (miesto so stenčenou vrstvou silikónu) sa ešte pohodlnejšie usadí k podnebiu.

• Originálny tvar NUK (okrúhly hore a plochý dolu) necháva v ústach priestor pre prirodzené sacie pohyby.

• Kombinovaná súprava s dvoma cumlíkmi: Jeden z nich je nočná verzia s efektom svetielkovania v tme (lepšie sa v noci hľadá) s opakovane použiteľnou škatuľkou bez obsahu BPA Cumlíky NUK Star Deň & Noc: Cumlíky NUK, ktoré v tme svietia Cumlíky NUK Noc pomáhajú bábätkám na ceste do ríše snov. Vďaka svietiacemu materiálu, ktorý je bezpečný pre deti, cumlíky v tme vyžarujú jemné svetlo, preto ich v noci možno rýchlo nájsť.

Cumlík NUK Star - upokojí ako žiadny iný Môžete sa naňho spoľahnúť. Nie je skvelé mať niečo, na čo sa môžete vždy spoľahnúť? A to je práve cumlík NUK Star. Dokáže upokojiť 99 % bábätiek. 96 % dojčiacich mamičiek oceňuje, že je šetrný pri dojčení.

A viac ako 90 % čeľustných ortopédov cumlík odporúča práve pre jeho tvar, ktorý je vhodný pre správny vývoj čeľuste. Čo viac si možno priať? Bohužiaľ, bábätká nedokážu vyjadriť, prečo cumlíky NUK Star tak milujú. Ale domnievame sa, že je to pre príjemný pocit v ústach - horná časť cumlíka sa veľmi jemne pritisne k podnebiu. V tejto mäkkej zóne je silikón veľmi tenký, preto je veľmi hladký. Spodná strana cumlíka NUK Star zároveň necháva dostatok miesta pre prirodzené sacie pohyby jazyka. A pretože cumlík je veľmi úzky a plochý, na zuby ani čeľusť nevyvíja skoro žiadny tlak. To znamená, že prirodzený vývoj zubov a čeľuste nie je takmer ovplyvnený.

To je fakt, ktorý potvrdzujú čeľustní ortopédi.* Vďaka širokému výberu veľkostí si každá detská pusinka nájde svoj správny cumlík. Veľký výber farieb a motívov určite poteší malých aj veľkých. Existujú aj cumlíky svietiace v tme, ktoré sa v noci ľahko nájdu. Pre všetky tieto dôvody nazývame cumlík NUK Star, pretože svojím tvarom, štýlom a veľkosťou zostáva našou klasikou. 

A pre 99 % bábätiek* je proste najlepší. * Nezávislý prieskum trhu, Nemecko, 2020 V záujme udržateľnosti: Cumlík NUK so znova použiteľným obalom Udržateľnosť je pre nás najvyššou prioritou. Rodičom chceme dať možnosť opakovane použiť naše balenie aj po rozbalení, aby ho nemuseli vyhodiť.

Preto teraz každý nový cumlík NUK dodávame v odolnom, znova použiteľnom obale, ktorý cumlík udržuje čistý a v bezpečí hlavne pre chvíle, keď ste na cestách - ideálne riešenie, ako udržať obľúbeného spoločníka vašich detí v čistote. Obal je navyše vhodný na hygienické čistenie v mikrovlnnej rúre. Cumlíky NUK sú kompletne vyrobené v Nemecku. Samozrejmosťou je, že neobsahujú BPA a sú v súlade európskou bezpečnostnou normou EN1400


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.