NATUREVIA Uroperfect manóza RAPID

1×30 ks, rýchly účinok

Značka: NATUREVIA

Prípravok s rýchlym a spoľahlivým účinkom pri nepohodlí v močových cestách.

18,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NATUREVIA Uroperfect manóza RAPID 1×30 ks, rýchly účinok

X52663

Hlavný popis produktu

Optimálna kombinácia vysokej dávky D-manózy, koncentrovaného brusnicového extraktu s vysokým obsahom proanthokyanidínov a zlatobyle, ktorý podporuje: 

  • zdravie močových ciest a mechúra,
  • zvýšené vylučovanie moču a tým pomáha k vyplachovaniu močových ciest.

Obohatený o vitamín D, ktorý podporuje imunitný systém.

Dávkovanie:

  • 1.+ 2.deň - 3 vrecúška denne,
  • 3.+4. deň 2 vrecúška denne.

Dlhodobo 1 vrecúško denne. Deti od 3 do 6 rokov môžu užívať polovičnú dávku. Obsah vrecúška nasypte do pohára studenej alebo teplej vody a premiešajte. Dbajte na dostatočný príjem tekutín.

Každé vrecúško obsahuje: D-manóza 2 g Cran-Max® stand. brusnicový extrakt (Kľukva veľkoplodá) 250 mg (18 mg PAC) Zlatobyľ obyčajná (Solidago virgaurea extrakt z vňate 10:1) 20 mg Vitamín D3 40IU (20% ODD)

Zloženie:

  • D-manóza, kanadská brusnica (kľukva veľkoplodá) extrakt, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zlatobyľ obyčajná extrakt, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), aróma (brusnica), cholekalciferol Cran-Max® BioShields je použitý so súhlasom.

Upozornenie:

Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa požívať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporučenú dennú dávku. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Produkt neobsahuje: umelé sladidlá, mlieko a laktózu, lepok. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.