kompava Nattokinase plus

1×90 cps, výživový doplnok

Značka: KOMPAVA

Čisto prírodný výťažok z fermentovaných sójových bôbov, priaznivo ovplyvňuje krvný obeh a srdcovo-cievny systém, má fibrinolytickú aktivitu.

51,99
Doprava zadarmo

O produkte: kompava Nattokinase plus 1×90 cps, výživový doplnok

X40900 ADC

Hlavný popis produktu

Vysokoúčinný proteolytický enzým štiepiaci nežiadúci fibrín. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. Zapríčiňuje zahusťovanie krvi a môže spôsobiť vznik krvných zrazenín. Nachádza sa v cievach a krvnom riečišti. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné bunky. Pri veľkej pavučine môže dôjsť až k upchatiu ciev a následne k rozvinutiu rôznych srdcovo - cievnych ochorení (trombóza, infarkt myokardu, mozgová mŕtvica, pľúcna embólia).

NATTOKINASE PLUS obsahuje:
• NSK-SD ®nattokináza – výťažok z fermentovaných sójových bôbov, obsahuje 100 mg účinnej látky v 1 rastlinnej kapsule. Pod touto značkou je certifikovaná a čistá forma nattokinázy s unikátnym povolením pre umiestňovanie na trh v rámci EÚ. Enzymatická aktivita je 2000 FU (FU = (fibrinolytic unit) čo je jednotka degradácie fibrínu.) Čím je táto hodnota FU vyššia, tým je účinok rozkladu proteínov silnejší),
• inulín – rozpustná vláknina, ktorá v tenkom čreve plní funkciu prebiotika pre probiotické kultúry. Slúži ako potrava pre vlastné dobré baktérie, ktoré vytvárajú vitamíny skupiny B a tie zlepšujú vstrebávanie enzýmu stenou tenkého čreva, čím je enzým organizmom maximálne využitý.

Produkt je určený:
• pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú komplexne starať o svoj zdravý cievny systém,
• pri dlhých a častých letoch a s tým spojené ťažkosti,
• pre ľudí, ktorí majú nedostatočný pitný režim,
• pre ľudí, ktorí mávajú studené končatiny,
• pre športovcov na rýchlejšiu regeneráciu.

Odporúčané dávkovanie
1 kapsula ráno alebo večer na lačno, ½ hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle.

Použitie
Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Nesprávne užívanie výživového doplnku znižuje jeho vstrebávanie a tým aj účinok.

Upozornenie
Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Osoby užívajúce lieky by mali výrobok konzumovať výlučne pod lekárskym dohľadom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.