Následná mliečna dojčenská výživa HiPP 2 BIO Combiotik®

1×700 g, od 6m+

Značka: HIPP

HiPP BIO Combiotik® je najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami a s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom.

HiPP -20 % Zľava -20 % na vybrané produkty HiPP pri nákupe 4 kusov.
17,89
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Následná mliečna dojčenská výživa HiPP 2 BIO Combiotik® 1×700 g, od 6m+

X54319

Hlavný popis produktu

HiPP BIO Combiotik® je najnovšia generácia mliečnej výživy. Jej zloženie je založené na posledných výsledkoch výživových expertov. Už viac ako 50 rokov venujeme všetko úsilie a skúsenosti na výrobu mliečnej výživy pripravovanej tak, aby vaše dieťa dostávalo presne to, čo potrebuje pre zdravý vývoj. Prísne kontroly kvality – od prvých surovín až po konečný výrobok – zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre vás a vaše dieťa.

  • Pre podporu imunity*
  • Mliečne kultúry L. fermentum, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.               
  • Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavným sacharidom materského mlieka. Zložky GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku.
  • METAFOLIN: Zdroj folátu – inšpirovaný prírodou.
  • Vitamíny C&D*: podporujú správnu funkciu imunitného systému.
  • üALA (Omega-3 kyselina alfa-linolénová): dôležité pre rozvoj mozgu a nervových buniek a tým pre zdravý rast vášho dieťaťa.
  • DHA (Omega-3 kyselina dokozahexaénová): pri dennom príjme 100 mg DHA prispieva k normálnemu vývoju zraku u dojčiat.
  • Obsahuje z cukrov iba BIO laktózu
  • V BIO kvalite
  • Vyrobené v harmónii s prírodou

 

Pozn.: Podľa požiadaviek legislatívy všetky následné mlieka obsahujú vitamíny C, D, ALA a DHA.

3-Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko. HiPP je jediná dojčenská výživa s bioaktívnym folátom Metafolin®.

 
BIO špičková kvalita HiPP

Mliečna dojčenská výživa HiPP BIO spĺňa požiadavky podľa nariadenia pre ekologické poľnohospodárstvo. Pečať BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EÚ na BIO produkty.

Použitie:

HiPP 2 BIO Combiotik® je určený pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca. Je ľahko stráviteľný a prispôsobený požiadavkám v období prikrmovania – v nadväznosti na dojčenie alebo na akúkoľvek dojčenskú výživu, pokiaľ je už vaše dieťa prikrmované. Pri prechode na HiPP 2 BIO Combiotik® sa môže zmeniť konzistencia stolice vďaka obsahu vlákniny GOS (galaktooligosacharidov) – stolica môže byť mäkšia, rovnako ako u dojčených detí.

Zloženie:
Odtučnené MLIEKO*, LAKTÓZA* (z MLIEKA*), rastlinné oleje* (palmový❤*, repkový*, slnečnicový*), produkt MLIEČNEJ SRVÁTKY*, galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (z MLIEKA*), RYBÍ olej1, vápenaté soli kyseliny orthofosforečnej, chlorid draselný, seleničitan sodný, L-tyrozín, síran zinočnatý, L-tryptofán, citrónan sodný, uhličitan vápenatý, uhličitan horečnatý, kyselina L-askorbová + L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mliečna, L-cysteín, jodičnan draselný, nikotínamid, kultúry (L. fermentum hereditum®2), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), síran mangánatý, D-pantotenát vápnika, síran meďnatý, retinyl acetát (vitamín A), tiamín hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxínu (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý (Metafolin®3), fytomenadión (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotín.

Vzťahuje sa na sušený stav potraviny.

♥z certifikovaného, trvalo udržateľného hospodárstva

*z ekologického poľnohospodárstva

1 - obsahuje DHA (podľa zákona) - prispieva k normálnemu vývoju zraku dojčiat. Účinok je dosiahnutý pri dennom príjme 100 mg DHA.

2 - Limosilactobacillus fermentum CECT5716

3 - Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko. HiPP je jediná dojčenská výživa s bioaktívnym folátom Metafolin®.

obsahuje cca 52 porcií á 100 ml

Dôležité upozornenia: Výlučné dojčenie je v prvých šiestich mesiacoch pre vaše dieťa najlepšie. HiPP 2 BIO Combiotik® sa nemá používať ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. HiPP 2 BIO Combiotik® je určený pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca a má byť súčasťou zmiešanej stravy. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Rozhodnutie začať podávať príkrmy, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti od individuálnych potrieb dojčaťa. Podobne ako materské mlieko obsahujú dojčenské výživy sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy. Častý alebo trvalý kontakt zubov so sacharidmi môže spôsobiť vznik zubného kazu. Preto nenechávajte vaše dieťa dlho piť z fľaše a naučte ho čo najskôr piť z pohára. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života vášho dieťaťa.

 

 

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.