NAÏF Zjemňujúci kondicionér

1×200 ml, zjemňujúci kondicionér

Značka: NAÏF

Naïf už nie je len pre deti! Je aj pre mamičky a oteckov, teda celú rodinu. Užite si aj vy rovnako bezstarostnú starostlivosť ako vaše deti!

9,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAÏF Zjemňujúci kondicionér 1×200 ml, zjemňujúci kondicionér

X001937

Hlavný popis produktu

Čisté a zdravé, krásne vlasy sú dôležité. Prírodný vlasový kondicionér Naïf je to, čo hľadáte. Vaše vlasy po ňom budú prirodzene krásne a budú sa vám dobre upravovať. Naïf použil k výrobe špeciálne ingrediencie ako je olej z ľanových semienok, ktorý vyživuje, zjemňuje vlasy a pôsobí proti statickej elektrine. Je vhodný pre všetky typy vlasov. Neobsahuje chemické penidlá. Zloženie je 100 % vegánske a je dermatologicky testované. Obal je vyrobený z bioplastu na báze cukrovej trstiny a je úplne biologicky odbúrateľný.

Jemná parfumácia je testovaná ako hypoalergénna. Produkty pre dospelých boli vyvíjané s ohľadom na potreby budúcich mamičiek. V období tehotenstva je vhodné sa niektorým látkam v ošetrujúcich produktoch vyhnúť. Sú to predovšetkým minerálne oleje, parabény, silikóny a fenoxyetanol. Tieto chemické látky môžu pokožku budúcej mamičky zbytočne dráždiť alebo narušovať jej hormonálny systém. Preto Naïf vyvinul tento rad ošetrujúcich produktov s bezpečným zložením.

Použitie: Vmasírujte do umytých, vlhkých vlasov a nechajte pôsobiť 2 minúty. Opláchnite vodou. Pre extra starostlivosť používajte v kombinácii so šampónom Naïf . Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou.

#benaif


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.