NAÏF Upokojujúci masážny olej pre deti a bábätká

1×100 ml, masážny olej

Značka: NAÏF

Je vyrobený z čistých prírodných olejov zo semien bavlníku, kokosu či harmančeka. Použite ho k úžasnej a uvoľňujúcej baby masáži alebo jednoducho len tak.

18,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAÏF Upokojujúci masážny olej pre deti a bábätká 1×100 ml, masážny olej

X001904

Hlavný popis produktu

Prírodný upokojujúci olej Naïf (Soothing Baby Oil) pre deti a miminká je ľahký a hydratujúci. Obsahuje kombináciu čisto prírodných mastných kyselín a jemných rastlinných olejov ako je olej zo semien bavlníku, kokosu a z harmančeka. Okamžite sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva mastný film. Pleť je po ňom pružná a zamatovo hebká. Ošetrujúci olej je vyrobený iba z prírodných látok. Neobsahuje nezmysly typu PEG, SLS / SLES, fenoxyethanol, parabény, minerálne oleje, chemické konzervanty a pod. Je dermatologicky testovaný a pH neutrálny.

Použitie: po kúpeli, k hydratácií suchej pleti alebo k úžasnej uvoľňujúcej masáži. Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou.

#benaif


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.