NAÏF Ochranný balzam pre deti a bábätká

1×75 ml, balzam pre deti

Značka: NAÏF

Suchá a podráždená pokožka. Prasklinky, šupinky, začervenanie. Tieto problémy často spôsobuje chladné a veterné počasie, striedanie teplôt, dlhé kúpanie alebo za to môže genetika.

16,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAÏF Ochranný balzam pre deti a bábätká 1×75 ml, balzam pre deti

X001910

Hlavný popis produktu

Ochranný balzam od Naïf (Natural Baby Balm) chráni, vyživuje a napravuje citlivú pokožku detí a bábätiek. Jeho účinky ale ocenia aj dospelí. Na pokožke vytvára ochrannú vrstvu a udržuje ju vláčnu a hebkú bez toho, aby jej znemožnil dýchať. Obsahuje prírodné zložky ako je bambucké maslo, jojobový olej, extrakty z papáje a harmančeka. Balzam je bez parfumácie a neobsahuje žiadne chemické nezmysly, akým je napríklad minerálny olej alebo parafín.

Ide o deriváty ropy, ktoré narúšajú prirodzenú ochrannú vrstvu pokožku. Ochranný účinok balzamu je zvýšený tým, že neobsahuje vodu. Balzam je ideálnym pomocníkom v zimnom období, pokožku chráni pred chladom a vetrom. Je možné ho použiť aj ako lokálnu starostlivosť na suché a podráždené miesta kdekoľvek na tele aj na tvári. Môžete ho používať už od narodenia. Rovnako ako všetky produkty Naïf je balzam dermatologicky testovaný a má 100% vegánske zloženie.

Použitie: Naneste malé množstvo na pokožku a rozotrite. Ideálne ihneď po kúpeli. Aplikáciu opakujte podľa potreby aj v priebehu dňa. Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou.

#benaif


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.