NAÏF Detský šampón pre ľahké rozčesávanie

1×200 ml, detský šampón

Značka: NAÏF

Dlhé, husté alebo kučeravé vlasy potrebujú zvláštnu starostlivosť, ktorá uľahčí ich úpravu. Už žiadny plač a slzy pri rozčesávaní vlasov.

12,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAÏF Detský šampón pre ľahké rozčesávanie 1×200 ml, detský šampón

X001931

Hlavný popis produktu

Naïf vyvinul tento šampón so špeciálnym zložením proti strapateniu. Uľahčuje rozčesávanie a vlasom dodáva výživu vďaka obsahu prírodných zložiek ako je výťažok zo semien bavlníka a hydrolyzovaný pšeničný proteín. Stará sa o vlasy aj pokožku hlavy. Bez obsahu mikroplastov, parabénov, silikónov a agresívnych penidiel. Nepáli v očiach. Šampón má odlišnú vôňu, než ktorú poznáte u našich produktov pre deti a bábätká. Parfém je tiež nealergénny, ale je v ovocných tónoch limetky a čiernych ríbezlí. Zloženie je 100% vegánske. Dermatologicky testované. Obal je vyrobený z bioplastu na báze cukrovej trstiny.

Použitie: Navlhčite vlasy a naneste malé množstvo šampónu. Napeňte. Jemne masírujte dĺžky aj pokožku hlavy. Napeňte. Potom dobre opláchnite a aplikujte Naïf kondicionér pre ľahké rozčesávanie. Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou.

#benaif


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.