N-MEDICAL DIAMOND CREAM 50ML

1×50 ml

Značka: N-MEDICAL

Veľmi luxusný nočný krém s diamantovým prachom. Využije čas, kedy odpočívate a spíte, rozžiari pokožku, zanechá ju zamatovo hebkú a vyživenú.

50,29
Doprava zadarmo

O produkte: N-MEDICAL DIAMOND CREAM 50ML 1×50 ml

X000218

Hlavný popis produktu

Veľmi luxusný nočný krém s diamantovým prachom. Využije čas, kedy odpočívate a spíte, rozžiari pokožku, zanechá ju zamatovo hebkú a vyživenú. Nádherný pocit z vlastnej pokožky hneď po prebudení je odmenou za starostlivosť, ktorú sama sebe venujete. Krém sa vyrába za najprísnejších hygienických a technologických podmienkach v Českej republike a je kontrolovaný v laboratóriách, aby splnil tie najprísnejšie kritériá. Krém je dermatologicky testovaný.

Použitie: Diamond cream rozotierajte na čistú, umytú pokožku, ktorá je pripravená absorbovať vysoké množstvo regeneračných a hydratačných látok. Vždy čistými rukami a krúživým pohybom jemne vmasírujte do pokožky, aby sa vstrebalo maximálne množstvo.

ZLOŽENIE: Oil, Salvia Hispanica Seed Oil, Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter, Magnesium PCA, Nelumbo Nucifera Flower Water, Nymphaea Coerulea Flower Water, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Rosa Damas Eugenol


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.