MosquitNo After Bite Ukľudňujúci gél na štípance

1×7,5 ml, gél na štípance

Značka: MOSQUITNO
Produkt Mosquitno After Bite Vám uľaví od bolesti po uštipnutí, uhryznutí hmyzom, rôznymi druhmi komárov, ale aj po žahnutí medúzou.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
9,99
Doprava zadarmo

O produkte

X55347

Produkt MosquitNo After Bite Vám uľaví od bolesti po uštipnutí, uhryznutí hmyzom, rôznymi druhmi komárov, ale aj po žahnutí medúzou.

Produkt je vhodný pre deti od 3 mesiacov aj pre tehotné ženy. 100% bez parabénov a látky DEET. Ideálne pre celú rodinu na cestovanie a výlety do prírody. Vhodné do lietadla. Vďaka malému baleniu môžete mať produkt stále pri sebe a mať istotu, že Vás štipanec od komára či iného hmyzu nikdy nebude obťažovať.

Návod na použitie:

Odoberte viečko produktu. Ľahko stlačte aplikátor na aplikáciu malého množstva gélu na Vašu pokožku, a jednoducho guľatou hlavičkou aplikátora na vrchu produktu potrite miesto uštipnutia. Tento produkt je určený na okamžitú úľavu od bolesti.

Varovanie:

Nevhodné pre deti do 3 mesiacov. Vyhnite sa kontaktu s očami. Používať smú iba dospelí. Deti smú aplikovať iba za prítomnosti as pomocou dospelej osoby či rodičov. Len na vonkajšie použitie. Neprehĺtajte, v prípade prehltnutia prípravku, kontaktujte ihneď svojho lekára a produkt vezmite so sebou. Nepoužívajte na otvorené rany. Nepoužívajte produkt, v prípade, že ste hypersenzitívni na akúkoľvek zo zložiek produktu.

Zloženie:

Aqua, Glycerin, Dimethyl isosorbide, Laureth-9, Phenoxyethanol, Aminomethyl propanol, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Butylene glycol, Pentylene glycol, Ethylhexylglyrecin, Tetracarbomethyl, Naringeninchalcone, Sodium phytate, Hydroxyphenyl propamidobenzoic acid, Peg-30 dipolyhydroxystearate, Trideceth-6, Ascorbyl palmitate Schválené Európskou Úniou.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.