MosquitNo After Bite Ukľudňujúci gél na štípance

1×7,5 ml, gél na štípance

Značka: MOSQUITNO

Produkt Mosquitno After Bite Vám uľaví od bolesti po uštipnutí, uhryznutí hmyzom, rôznymi druhmi komárov, ale aj po žahnutí medúzou.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MosquitNo After Bite Ukľudňujúci gél na štípance 1×7,5 ml, gél na štípance

X55347

Hlavný popis produktu

Produkt MosquitNo After Bite Vám uľaví od bolesti po uštipnutí, uhryznutí hmyzom, rôznymi druhmi komárov, ale aj po žahnutí medúzou.

Produkt je vhodný pre deti od 3 mesiacov aj pre tehotné ženy. 100% bez parabénov a látky DEET. Ideálne pre celú rodinu na cestovanie a výlety do prírody. Vhodné do lietadla. Vďaka malému baleniu môžete mať produkt stále pri sebe a mať istotu, že Vás štipanec od komára či iného hmyzu nikdy nebude obťažovať.

Návod na použitie:

Odoberte viečko produktu. Ľahko stlačte aplikátor na aplikáciu malého množstva gélu na Vašu pokožku, a jednoducho guľatou hlavičkou aplikátora na vrchu produktu potrite miesto uštipnutia. Tento produkt je určený na okamžitú úľavu od bolesti.

Varovanie:

Nevhodné pre deti do 3 mesiacov. Vyhnite sa kontaktu s očami. Používať smú iba dospelí. Deti smú aplikovať iba za prítomnosti as pomocou dospelej osoby či rodičov. Len na vonkajšie použitie. Neprehĺtajte, v prípade prehltnutia prípravku, kontaktujte ihneď svojho lekára a produkt vezmite so sebou. Nepoužívajte na otvorené rany. Nepoužívajte produkt, v prípade, že ste hypersenzitívni na akúkoľvek zo zložiek produktu.

Zloženie:

Aqua, Glycerin, Dimethyl isosorbide, Laureth-9, Phenoxyethanol, Aminomethyl propanol, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Butylene glycol, Pentylene glycol, Ethylhexylglyrecin, Tetracarbomethyl, Naringeninchalcone, Sodium phytate, Hydroxyphenyl propamidobenzoic acid, Peg-30 dipolyhydroxystearate, Trideceth-6, Ascorbyl palmitate Schválené Európskou Úniou.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.