Mommy Care - Cestovná súprava na sušenie dojčenských fliaš s umývacou kefou

1×1 ks, súprava na sušenie dojčenských fliaš

Značka: MOMMY CARE

Cestovanie skladací stojan na sušenie fliaš s umývacou kefou. Vhodné až pre 12 fliaš.

25,59
Doprava zadarmo

O produkte: Mommy Care - Cestovná súprava na sušenie dojčenských fliaš s umývacou kefou 1×1 ks, súprava na sušenie dojčenských fliaš

X001977

Hlavný popis produktu

Súprava na sušenie dojčenských fliaš s umývacou kefou Skladací cestovný stojan na rýchle sušenie dojčenských fliaš a doplnkov pre deti s umývacou kefou. Vďaka nastaviteľným hrotom sa sada hodí pre 12 dojčenských fliaš a ich príslušenstvo všetkých veľkostí a tvarov. Otvorená poloha poskytuje priestor aj na sušenie malých dielov. Ľahko čistiteľný a udržovateľný dizajn - odnímateľná spodná priehradka, vďaka ktorej sú fľaše a ich príslušenstvo skôr suché. Sklopný dizajn je skvelý nielen na domáce použitie, ale aj na cestovanie. Jednoducho ho zložíte a vložíte do tašky.

Vyrobené z materiálov PP a ABS s BPA, bez obsahu ftalátov a bez PVC. Jednoduchý dizajn zabraňuje tvorbe plesní. Návod na použitie: Rozložte stojan a využite na odkvapkanie vody z umytých fľaštičiek.

Upozornenie: Pri prvom použití sadu umyte v čistej vode alebo dezinfikujte ozónovým alebo ultrafialovým žiarením. Nedezinfikujte pri vysokej teplote naparovaním alebo varom, mohlo by dôjsť k deformácii. Nepoužívajte do mikrovlnnej rúry, rúry a vyvarujte sa vysokoteplotnej dezinfekcii.

Maximálna teplotná odolnosť 110 C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zloženie: Plast


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.