STADA Lunestil

1×30 cps

Značka: LUNESTIL

Lunestil® v unikátnej revolučnej duo kapsule (jedna kapsula v druhej) skombinoval štyri zložky, ktoré zabezpečia relaxáciu a kvalitný spánok počas celej noci. Lunestil® nie je návykový a po prebudení nespôsobuje ospalosť. Lunestil® obsahuje melatonín, vitamín B6 v kombinácii s olejom z Levandule úzkolistej (lekárskej) a extraktom z Mučenky pleťovej, ktoré podporujú duševnú relaxáciu pred spánkom a prispievajú ku kvalitnému, zdravému nočnému spánku.

17,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: STADA Lunestil 1×30 cps

X000163 ADC

Výživový doplnok s obsahom melatonínu 1 mg, vitamínu B6, levanduľového oleja a mučenky pleťovej. 

• Melatonín prispieva ku skráteniu času zaspávania.  

V duo kapsule (jedna kapsula v druhej) sú skombinované štyri zložky. Tento doplnok nie je návykový a po prebudení nespôsobuje ospalosť. Nedostatočný spánok môže mať viacero príčin, ako je prechodný stres, nedostatočná spánková hygiena, zmeny životného štýlu alebo emocionálne zmeny.  

ZLOŽKY:
Stužený slnečnicový olej (Helianthus annuus), extrakt z mučenky pleťovej (Passiflora incarnata L.); rybia želatína, olej z levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia Mill.), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; pyridoxínium-chlorid (vitamín B6); želírujúca látka: guma gellan; farbivo: meďnatý komplex chlorofylínov, melatonín. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Užíva sa 1 duo kapsula denne 1 hodinu pred spánkom. 

Upozornenie: Prípravok je určený na použitie u dospelých od 18 rokov. Neužívajte tesne pred spaním. O užívaní doplnku počas tehotenstva a dojčenia nie sú dostupné žiadne klinické údaje, a preto sa preventívne neodporúča užívať počas tehotenstva a dojčenia. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku alebo máte poruchu funkcie pečene. môže ovplyvniť vašu pozornosť počas vedenia vozidla alebo výkone nebezpečných činností. Vedľajšie účinky: Žalúdočno-črevné ťažkosti (napr. spätný pohyb prehltnutej potravy zo žalúdka do úst (regurgitácia) s arómou levandule). Ak sa u vás vyskytne akýkoľvek vedľajší účinok, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika.
Výživové doplnky sa nesmú užívať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.