LOVI Fľaša MAMMAFEEL 150 ml

1×1ks, fľaša

Značka: LOVI
Produktový rad: LOVI Mammafeel

Inovatívny cumlík Mammafeel, ktorý sa farbou, tvarom a dynamikou čo najviac podobá prsiam mamy.​ Takže aj v čase satia mlieka z fľaše môže dieťa cítiť teplo a blízkosť ako u mamy. Mama, aj keď je niekedy potrebné kŕmenie z fľaše, môže kedykoľvek bez problémov znova začať dojčiť.

10,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LOVI Fľaša MAMMAFEEL 150 ml 1×1ks, fľaša

X020393

Hlavný popis produktu

Fľaša Mammafeel zohľadňuje všetky pocity dieťaťa zvyknutého na satie, ako napríklad: ​
dotyk matkinho prsníka,
teplo a zamatová pokožka, ​
známy tvar a farba, ​
rovnako ako mäkkosť a pružnosť pŕs.​
Dynamický cumlík vo fľaši Mammafeel nielenže v maximálnej možnej miere napodobňuje blízkosť a prirodzené satie z prsníka, ale zároveň nenarúša sací reflex, takže sa bábätko môže voľne vrátiť k dojčeniu z prsníka mamy.
Podrobnosti:
• Fľaša inšpirovaná prsníkmi matky
• Prirodzenosť a elasticita, jemný prstenec na cumlíku vo farbe dvorca bradavky.
• Mäkkosť a zamatovosť vďaka matnému povrchu na cumlíku.
• Tvar a proporcie podľa vzoru mamičkiných prsníkov zaisťujú, aby ústa dieťaťa boli umiestnené v správnom uhle.
• Nenarúša sací reflex, vďaka dynamickému cumlíku
• Antikoliková fľaša - dobre umiestnené pery umožňujú voľné dýchanie nosom, čo znižuje riziko vzniku koliky
• Prvý cumlík s jedinečnou technológiou dvoch typov silikónu s rôznou pevnosťou
V SETE:
• fľaša
• dynamický cumlík 0m+
• vrchnák
• nádoba
Ponúkame vo veľkostiach - prietok cumlíka:
0m+ MINI - veľkosť fľaše 150ml
3m+ POMALÁ - veľkosť fľaše 250ml
Inovatívna Fľaša Mammafeel
tak blízko k prsiam mamy a bezpečné na dojčenie.
Prirodzenosť a elasticita
jedinečný, telovo sfarbený krúžok cumlíka prirodzene pripomína farbu a mäkkosť dvorca bradavky.
Jemnosť a zamat na dotyk
matný jemný povrch cumlíka imituje pokožku mamy, jej textúru a jemnosť.
Tvar a proporcie
široký, profilovaný tvar podľa vzoru matkinho prsníka a dokonalé proporcie zaisťujú, že ústa dieťaťa sú umiestnené v správnom uhle, pery sú pevne zovreté a dieťa môže voľne dýchať nosom, čo znižuje riziko koliky.
Dynamika
vďaka mäkkej dynamickej špičke a tvrdej základni nenarúša sací reflex.
Vhodný uhol otvorenia úst dieťaťa
správna podpora pre ústa dieťaťa a správne uložené pery, čo umožňuje každému dieťaťu pohodlne sať bez toho, aby ústa skĺzli z povrchu cumlíka.
Antikoliková
antikolikový ventil na cumlíku a správna poloha pier na cumlíku znižujú riziko koliky
Bezpečný silikón
unikátna technológia dvoch typov silikónu s rôznou tvrdosťou
Viditeľná mierka
umožňuje kontrolovať množstvo vypitého mlieka dieťaťom.
Pohodlná na držanie
správne proporcie fľaše, ​ fľaša je navyše matná na dotyk, ​ vďaka čomu sa rodičom príjemne a pohodlne drží.
Vysoká kvalita
Vyrobené v EU, z materiálov z Európy.
BPA-free
Neobsahuje BPA.
Pre deti od narodenia 0m+.
Možno umývať v umývačke riadu.
Možno použiť mikrovlnnú rúru.
Nalievanie vriacej vody.
Dezinfekcia vo vriacej vode.
Návod na použitie (fľaša): Udržujte produkt čistý. Pred prvým použitím výrobok rozoberte a vyčistite, a potom vložte komponenty do vriacej vody na 5 minút. Ide o zabezpečenie hygieny. Pred každým ďalším použitím dôkladne očistite všetky časti fľaše, potom sterilizujte v domácom parnom/elektrickom sterilizátore alebo vložte do vriacej vody, aby bola zabezpečená hygiena. Všetky časti dôkladne umyte čistou vodou, vrátane oblastí, ktoré môžu byť neviditeľné, ale kadiaľ prešli potraviny, aby ste odstránili zvyšky jedla. Po každom použití vyčistite fľašu a cumlík na kŕmenie od zvyškov tekutín, opláchnite a umyte horúcou vodou. Vriaca a tvrdá voda môže spôsobiť vodný kameň. Fľašu je možné umývať v umývačke riadu (max. teplota 60⁰C) v hornom koši; po umytí opláchnite pod tečúcou vodou, aby ste dôkladne odstránili zvyšky čistiaceho prostriedku. Pred každým použitím dôkladne skontrolujte. Pri prvým príznakoch poškodenia alebo slabosti vymeňte za novú. Pri ohrievaní jedla v mikrovlnnej rúre nezabudnite nechať fľašu otvorenú. Pri mikrovlnnom ohreve buďte zvlášť opatrní; môže dôjsť k lokalizovanému prehriatiu. Ohrievané jedlo vždy premiešajte a skontrolujte teplotu jedla pred kŕmením. Ovocná šťava alebo čaj môžu zanechávať škvrny na cumlíku a fľaši alebo vytvárať vodný kameň, ktorý nemení ich vlastnosti. Výrobok nevkladajte do horúcej rúry ani nezohrievajte na elektrickom/plynovom sporáku.
Návod na použitie (cumlík na kŕmenie): Pred prvým použitím výrobok očistite a potom vložte do vriacej vody na 5 minút. Ide o zabezpečenie hygieny. Pred každým použitím umyte cumlík v teplej vode, aby bola zaistená hygiena. Pri umývaní je potrebné venovať osobitú pozornosť, aby nedošlo k poškodeniu ventilu. Cumlík sa neodporúča umývať v umývačke riadu, pretože čistiace prostriedky môžu výrobok poškodiť. Cumlík je možné sterilizovať v mikrovlnnom / parnom sterilizátore alebo pomocou sterilizačnej kapsule, ktorú je možné zakúpiť samostatne s ďalším cumlíkom na fľašu. Nepoužívajte žiadne antibakteriálne látky. Pred každým použitím cumlík na kŕmenie skontrolujte a potiahnite cumlík do všetkých strán. Najmä, ak má dieťa zuby. Vyhoďte pri prvých príznakoch poškodenia alebo oslabenia. Neuťahujte poistný krúžok fľaše, pretože to môže poškodiť vzduchový ventil cumlíka. Vždy skontrolujte tesnosť. Ak dôjde k úniku tekutiny, opäť odskrutkujte uzáver a skontrolujte, či je cumlík správne nasadený. Nikdy žiadnym spôsobom nezväčšujte prietokové otvory na cumlíku, pretože to môže cumlík poškodiť. Nenechávajte cumlík na kŕmenie na priamom slnku alebo v teple, ani ho nenechávajte v dezinfekčnom prostriedku (“sterilizačný roztok”) dlhšie, ako sa odporúča, pretože to môže cumlík oslabiť. Cumlík sa odporúča vymeniť max. Po 2 mesiacoch používania. Výrobok nie je hračka. Návod uschovajte pre neskoršie použitie. Kód šarže je umiestnený na obale.
Pre bezpečnosť a zdravie Vášho dieťaťa
UPOZORNENIE!
Nepretržité a dlhodobé satie tekutín spôsobuje zubný kaz.
Vždy skontrolujte teplotu potravy pred podaním.
Pri prvom náznaku poškodenia či opotrebovania produkt odhoďte.
Počas nepoužívania udržujte komponenty mimo dosah detí.
Nikdy nespájajte so šnúrami, stužkami, šnúrkami alebo s voľnými časťami odevu, mohlo by dôjsť k uškrteniu dieťaťa.
Nikdy nepoužívajte cumlík na kŕmenie ako bežný cumlík.
Používajte tento výrobok výlučne pod dohľadom dospelých.
Montáž cumlíka na kŕmenie:
Cumlík by mal byť umiestnený z hornej časti uzávera (Obr. 1, 1a) vďaka svojmu jedinečnému dizjanu inšpirovanému matkiným prsníkom. Keď je cumlík umiestnený, tvorí s uzáverom jednotný diel. Špeciálne vyvinutá stabilná základňa cumlíka z hrubej vrstvy silikónu sa správa ako napnutý prsník matky a umožňuje cumlíku zachovať si svoj tvar a dynamiku.
Po umiestnení cumlíka do uzáveru je potrebné dbať na to, aby bol uzáver správne umiestnený na cumlíku (Obr. 2) a vo vnútri (Obr.2a), a či nie je skrútený / prehnutý (Obr.3 a 3a).
V prípade potreby (viditeľné vlnenie na vnútornej strane cumlíka), treba okraj zatlačiť prstom, aby sa zabezpečilo správne utesnenie fľaše (Obr. 4). Tým sa zabezpečí, že odvzdušňovací ventil bude správne fungovať a cumlík bude držať svoj tvar.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.