LEGO® DUPLO® 10971 Divoké zvieratá Afriky

1×1 ks, lego stavebnica

Značka: LEGO
Produktový rad: DUPLO

Vstúpte do sveta tvorivého hrania so stavebnicou Divoké zvieratá Afriky (10971) od LEGO® DUPLO® a zdieľajte s malými milovníkmi zvierat od 2 rokov vzácne vývojové míľniky. Všestranný safari model predstavuje skvelý spôsob, ako môžu deti rozvíjať schopnosti sebavyjadrenia a jemné motorické zručnosti.

Darček k nákupu Pri nákupe produktov značky LEGO nad 30€, získate LEGO SACOK 1KS, ako darček
Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
8,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: LEGO® DUPLO® 10971 Divoké zvieratá Afriky 1×1 ks, lego stavebnica

X011582

Hlavný popis produktu

Vstúpte do sveta tvorivého hrania so stavebnicou Divoké zvieratá Afriky (10971) od LEGO® DUPLO® a zdieľajte s malými milovníkmi zvierat od 2 rokov vzácne vývojové míľniky. Zvieratká v prirodzenom prostredí pre malé deti Uveďte predškolákov do ríše divokých zvierat z Afriky s rozkošným slonítom a malou žirafkou.

Chýbať nesmú kvety a strom, na ktorých si môžu zvieratká pochutnať, ale ani skladacia trojrozmerná herná podložka s motívom lesa.

Všestranný safari model predstavuje skvelý spôsob, ako môžu deti rozvíjať schopnosti sebavyjadrenia a jemné motorické zručnosti, zatiaľ čo si budú vychutnávať nekončiace dobrodružstvo s tými najroztomilejšími africkými zvieratkami.

Učenie hrou pre malé deti Všetky stavebnice LEGO DUPLO boli odborníkmi navrhnuté tak, aby obsahovali zábavné príbehy, pestré farby, rozmanité postavy a celý rad detailov, ktoré vášmu dieťaťu pomôžu urobiť VEĽKÝ prvý krok na cestu životom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.