Lavera Detský Vlasový A Telový Šampón 200ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Umývacie mlieko bez obsahu mydlových zložiek šetrne čistí pokožku a vlásky. Jemná receptúra s prírodnými čistiacimi látkami hydratuje a dlhodobo chráni citlivú detskú pokožku pred vysušovaním. Bio Pupalkový olej harmonizuje a upokojuje prejavy alergických reakcií.

8,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lavera Detský Vlasový A Telový Šampón 200ml 1×1 ks

X58664

Hlavný popis produktu

Bio Aloe Vera hlboko hydratuje, zmierňuje podráždenie a zlepšuje stav zaparenín. Zloženie neobsahuje farbivá, konzervanty ani umelú parfumáciu. Vďaka tomu je šampón vhodný tiež pre veľmi citlivú či alergickú pokožku.

Tip: Po kúpeli odporúčame použiť lavera Detský ošetrujúci ochranný krém a na namáhané miesta lavera Detský krém proti zapareninám. Účinné látky: Bio Aloe Vera je odpradávna známe ako prospešná bylina. Najčastejšie sa z tejto púštnej rastliny v starostlivosti o pokožku používa gél, ktorý sa nachádza v ich dužinatých listoch.

Výťažky z Bio Aloe Vera majú vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a kyseliny salicylovej upokojujúce a hydratačné účinky. Bio Pupalkový olej je používaný prevažne v produktoch určených pre citlivú pokožku. Vďaka vysokému podielu obsahu kyseliny gama-linolénovej sa šetrne stará o pokožku a zmierňuje možné svrbenie. Pri dlhodobom používaní obnovuje poškodenú kožnú bariéru a normalizuje úroveň hydratácie pokožky.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.

NATRUE • Svetovo uznávaný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že pri výrobe boli použité iba látky prírodného pôvodu či v bio kvalite.

Organic • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej produkcie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.