Kompava Zinok + Selén + Cordyceps Sinensis

1×60 cps, doplnok výživy

Značka: KOMPAVA

Výživový doplnok s obsahom zinku, selénu a Cordyceps sinensis.

12,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Kompava Zinok + Selén + Cordyceps Sinensis 1×60 cps, doplnok výživy

X53534 ADC

Hlavný popis produktu

Významne prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, tiež chráni organizmus pred pôsobením oxidačného stresu. Zabezpečuje zdravie pokožky, nechtov a vlasov. Kombinácia antioxidantov ako je selén, zinok a extraktu Cordyceps sinensis prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii.

Produkt Zinok a Selén obsahuje
• Selén – jeho organická forma má antioxidačnú aktivitu a chráni bunky pred oxidačným stresom. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k udržaniu zdravých nechtov a vlasov a navyše prispieva k správnej spermatogenéze.
• Zinok – organická forma vo forme laktátu pre lepšiu vstrebateľnosť v organizme. Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, pomáha udržať zdravie pokožky, vlasov a nechtov, chráni bunky pred oxidačným stresom a prispieva k plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii a k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.
• Cordyceps sinensis – pôvodne sa táto exotická huba používala pre priaznivé účinky na srdce, pľúca, imunitný systém a pre jej účinky posilňujúce energiu, životnú silu a oddialenie starnutia. Cordyceps sinensis pôsobí ako silný antioxidant, vďaka čomu sa mu pripisuje jeho antiage efekt.

Produkt je určený:
• pre ľudí s oslabenou imunitou,
• v období bakteriálnych a vírusových infekcii na podporu ochrany organizmu,
• pre ľudí, ktorí majú problémy s pokožkou, zhoršenú kvalitu vlasov a nechtov,
• pre ľudí, ktorí majú problémy s potenciou.

Odporúčané dávkovanie
1 x denne 1 kapsula s jedlom. Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

Základom správneho užívania produktov obsahujúcich zinok je neužívať ich nalačno. Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú „citlivý žalúdok“ môžete pociťovať zaťaženie tráviaceho systému. Preto odporúčame výrobok užívať približne 1 hodinu po jedle. Pre lepšiu vstrebateľnosť sa produkt neodporúča užívať bezprostredne s mliekom, strukovinami či celozrnnými výrobkami, ktoré môžu jeho využiteľnosť v organizme znížiť. Naopak, absorpcia zinku sa zvyšuje pri konzumácii živočíšnych proteínov.

Upozornenie
Nie je vhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.