KolagenDrink Kyselina hyalurónová

1×500 ml, 33 dávok v balení

KolagenDrink Kyselina hyalurónová má ultra nízku molekulovú hmotnosť vďaka ktorej ju ľudské telo dokáže rýchlo vstrebať, čím sa zabezpečí jej maximálny účinok.

35,99
Doprava zadarmo

O produkte: KolagenDrink Kyselina hyalurónová 1×500 ml, 33 dávok v balení

X49591

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok zvyšuje hydratáciu a elasticitu pokožky, potláča tvorbu vrások, zabezpečuje lepšiu výživu chrupavky, zlepšuje funkciu kĺbov a obmedzuje bolestivé príznaky.

Dávkovanie a užívanie: Nalejte do priloženej odmerky 15 ml tekutiny, čo sú približne 3 čajové lyžičky. To je zároveň odporúčaná denná dávka. Jedno balenie vám vydrží 33 dní pri každodennom užívaní. Upozornenie: V prípade zdravotných ťažkostí, tehotenstva a dojčenia sa pred užívaním výživového doplnku poraďte s vašim lekárom. Prestaňte užívať, ak sa vyskytne nepriaznivá reakcia. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti.

Skladovanie: Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov a skladujte v chladničke. Uskladňujte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti. Spotrebujte do dátumu uvedeného na viečku.

Zloženie: Viackrát filtrovaná voda, kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), kyselina L-askorbová, prírodná žltá farba, konzervátor sviežosti (sorban draselný, benzoan sodný), oxid kremičitý, sladidlo (glykozidy steviolu), prírodné farbivo (prírodný prášok s príchuťou citróna). Neobsahuje GMO, pšenicu, lepok, sóju, vajcia, orechy a mliečne výrobky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.