JAMIESON OREGANOVÝ OLEJ

1×25 ml, výživový doplnok

Značka: JAMIESON

Výživový doplnok. Olej je známy vďaka svojim antimikrobiálnym vlastnostiam, účinkom proti parazitom, zápalom a pomáha pri tráviacich a žalúdočných ťažkostiach. Posilňuje imunitu, pôsobí ako antioxidant a prispieva k zachovaniu zdravia.

13,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: JAMIESON OREGANOVÝ OLEJ 1×25 ml, výživový doplnok

X29640 ADC

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok, oreganový olej 25ml.
Olej je známy vďaka svojim antimikrobiálnym vlastnostiam, účinkom proti parazitom, zápalom a pomáha pri tráviacich a žalúdočných ťažkostiach. Posilňuje imunitu, pôsobí ako antioxidant a prispieva k zachovaniu zdravia. 

Dávkovanie: 5 kvapiek denne (0,15 ml).Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov a liekov s obsahom železa, zinku, vápnika alebo medi. Pred použitím dôkladne potraste.

1 dávka v 5 kvapkách (0,15 ml) obsahuje:
Oreganový olej (Origanum vulgare, listy) ... 27,5 mg
Poskytuje 80 % karvakrolu
Vitamín E (d-alfa tokoferyl acetát) ... 1 mg AT/1,5 IU
8,3 % referenčnej výživovej hodnoty

Ďalej obsahuje: extra panenský olivový olej (nosič).

Upozornenie Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívať pri precitlivenosti alebo alergickej reakcii na rastliny čeľade hluchavkovité, napr.: bazalka, yzop, levanduľa, perila, mäta, rozmarín, šalvia a tymián. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.