HiPP BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom od uk. 1. roku

1×250 g, zeleninovo - mäsový príkrm pre deti

Značka: HIPP

Zeleninovo-mäsový príkrm BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom je vhodný pre deti od ukončeného 12. mesiaca. Príkrm je kompletný hotové jedlo s pečaťou BIO kvality.

3,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HiPP BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom od uk. 1. roku 1×250 g, zeleninovo - mäsový príkrm pre deti

X42954

Hlavný popis produktu

S detskými hotovými pokrmami HiPP v praktických plastových srdiečkach ponúkame svojim malým fajnšmekrom zdravé a rozmanité jedlá. Počas prvých 3 rokoch života záleží na kvalite každej lyžičky. Pretože vieme, že ak ide o deti, na kvalite záleží, dodržiavame pravidlá organického pestovania: Zásadne nepoužívame pesticídy a chemicky syntetizované hnojivá. Zeleninu nechávame zrieť tak dlho, ako potrebuje, aby bola chutná a výživná. Spracovávame ju šetrne, aby si zachovala dôležité živiny a vitamíny. Takisto zodpovedne sa staráme aj o naše zvieratá, pretože len spokojné a zdravé zvieratá dávajú kvalitné mäso.
• Pripravované šetrne - na pare.
• Okorenené primerane veku.
• Ideálne na cesty - plastové srdiečko je možné ohriať vo vodnom kúpeli, či mikrovlnnej rúre.
Zloženie: zelenina* 34 % (mrkva*, kukurica*, paprika*, hrášok*, rajčiny*, cibuľa*), voda, uvarená ryža* 26 %, kuracie mäso* 9,8 %, slnečnicový olej*, citrónová šťava* z koncentrátu, škrob, soľ s jódom, korenie*, antioxidanty1 (kyselina L-askorbová, extrakty obsahujúce tokoferoly).
*z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.