GreenFood Nutrition Probiotics Lactospore 60cps

1×60 cps

Väčšina výživových doplnkov vhodných na podporu trávenia obsahuje laktobacily alebo bifidobaktérie, takže ich použitie zvyšuje tvorbu baktérií v tenkom čreve. A to môže byť pre niekoho problém. Preto takéto výrobky nie sú úplne vhodné pre tých, ktorí trpia napríklad na SIBO. Vhodnejšie sú "pôdne prospešné baktérie", napr. obsahujúce Bacillus coagulans. Probiotics LactoSpore® sú vlastne založené na pôdnych prospešných baktériách. Probiotiká založené na pôde neobsadia tenké črevo ani nekonzumujú prospešné baktérie, ktoré už v ňom rastú. Najprirodzenejším prístupom k obnoveniu rovnováhy črevnej flóry by malo byť použitie prirodzene sa vyskytujúcich mikroorganizmov. Bránia rastu hnilobných mikroorganizmov, ktoré sa môžu negatívne prejaviť následnou zhoršenou funkciou čriev a viesť k rôznym tráviacim problémom. Probiotics LactoSpore® s prebiotikami majú tieto prednosti: - Nevyžadujú skladovanie v chladničke. - LactoSpore® je certifikovaný Kosher a Halal. - Obsahuje 15 miliárd Bacillus coagulans na 1 gram. - Inulín - je prebiotikum a slúži ako potrava na prežitie Bacillus coagulans - prospešných baktérii. - Každá kapsula obsahuje dennú dávku LactoSpore® odporúčanú výrobcom. - Obsahujú veľké množstvo životaschopných laktobacilov, ktoré si zachovávajú životaschopnosť počas prípravy vo farmaceutických liekových formách a počas skladovania pred konzumáciou. - Spóry dokážu prežiť v hornej časti zažívacieho traktu (v žalúdočných šťavách a žlči) a bezpečne doputovať až do čreva. - Spóry sa dokážu usadiť v zažívacom trakte a produkovať dostatok kyseliny mliečnej a iných antagonistických látok, ktoré inhibujú rast patogénnych baktérií.

12,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Probiotics Lactospore 60cps 1×60 cps

X59092

Hlavný popis produktu

Probiotics LactoSpore® neobsahujú kmene laktobacilu alebo bifidobaktérie, napriek tomu poskytujú všetky výhody takýchto podobných výrobkov. Výhoda Probiotics LactoSpore® je tiež v tom, že sa štruktúrou veľmi podobajú semenu, ktoré je chránené pred kyselinami žalúdka, soli žlče a tráviacimi enzýmami, takže obsiahnuté bakteriálne kmene zostávajú nažive aj po tom, čo opustia žalúdok. Keď je pre nich prostredie bezpečné, začnú kolonizovať hrubé črevo. Vďaka tomu sú Probiotics LactoSpore® napr. pre pacientov SIBO skvelou voľbou, pretože nenapĺňajú tenké črevo, namiesto toho smerujú priamo do hrubého čreva.


Bezpečnosť LactoSpore®

LactoSpore® je uznaný ako bezpečný (GRAS) po komplexnom preskúmaní bezpečnostných a toxikologických dát. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Národný bezpečnostný úrad v Kanade (Health Canada), ktorý schvaľuje bezpečnosť produktov pred uvedením na trh, schválil a uviedol LactoSpore® na kanadský trh už v r. 2015. LactoSpore® je v Kanade evidovaný ako zdravý prírodný produkt (Natural Health Product).

Certifikáty LactoSpore®:

  • Kosher certifikát
  • Halal certifikát
  • GMO Free
  • TSE-BSE free
  • Nanotechnology Free
  • ISO 22000:2005
  • FDA audited (americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv)

Balenie: 60 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 60 dní
Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula 1x denne s jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. 

Obsah látok v dennej dávke

1 kapsula

LactoSpore®

133mg

Inulin

300mg

Zloženie: Inulín-čakanková vláknina, LactoSpore® (probiotiká s obsahom Bacillus coagulans), rastlinná kapsula z hypromelózy, plnidlo-ryžová múka, pridané látky: Oxid kremičitý.

LactoSpore® neobsahuje: arašidy, orechy, sezam, mlieko a jeho deriváty, vajcia, ryby, sóju, pšenicu, zeler, kukuricu, horčicu, semená alebo ich deriváty, glutén, lupinovú múku, TSE a BSE a sú GMO Free.

Upozornenie na obale: Výživový doplnok s probiotikami. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.