Good Gout BIO Špagety s baklažánom a hovädzím mäsom

2x190 g, príkrm špagety s baklažánom a hovädzím mäsom

Značka: GOOD GOUT

Zeleninovo-mäsový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 8. mesiaca.

4,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Good Gout BIO Špagety s baklažánom a hovädzím mäsom 2x190 g, príkrm špagety s baklažánom a hovädzím mäsom

X010884

Hlavný popis produktu

Naši odborníci na výživu a michelinský šéfkuchár Christophe Hay vzali deťmi toľko obľúbené špagety s hovädzím mäsom a pozdvihli ich na novú úroveň. Pridali do nich baklažán, trochu zelených fazuliek a štipku petržlenu. Tento jedinečný mäsovo-zeleninový príkrm plný živín si vaše dieťatko môže vychutnávať už od ukončeného 8. mesiaca.
Zeleninovo-mäsový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 8. mesiaca. Varené v pare. Sterilizované.
Zloženie: 42 % bio paradajkové pyré, voda, 9 % bio baklažán, 8 % bio hovädzie mäso, 6 % bio cestoviny (bio krupica z tvrdej PŠENICE, bio prášok z BIELKOV) 4 % bio zelená fazuľka, 1 % bio tapiokový škrob, 0,2 % bio petržlen. Obsahuje GLUTÉN. Bez laktózy. Alergény sú vyznačené VEĽKÝMI PÍSMENAMI.
Výživové údaje na 100 g: Energia 228 kJ / 54 kcal; tuky 1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g; sacharidy 7,7 g, z toho cukry 2,1 g; vláknina 1,1 g; bielkoviny 3 g; soľ 0,05 g (obsah soli je daný prirodzene sa vyskytujúcim sodíkom v surovinách), sodík 0,02 g.
Skladovanie: Uchovávajte v chlade a suchu. Po otvorení rýchlo spotrebujte. Balené v ochrannej atmosfére.
Odporúčaná príprava: Ako najvhodnejšiu prípravu odporúčame ohrievať po dobu 2,5–3 minúty vo vodnom kúpeli. Potom pokropte studenou vodou, chvíľu počkajte a odoberte kryt. Pre rýchlejšiu prípravu prepichnite viečko a ohrievajte 30 sekúnd v mikrovlnnej rúre na 850 W. Potom odstráňte viečko. Premiešajte a skontrolujte teplotu!
Upozornenie: Nedávajte do rúry, ani nepridávajte soľ. Prítomnosť vody v produkte je normálna. Pred podávaním premiešajte.
Potravina pre zvláštnu výživu.
Dodávateľ: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5. Výrobca: BBB - 23 rue Balzac - 75406, Paris Cedex. Hmotnosť: 2x190 g. Výrobok ekologického poľnohospodárstva.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.