Good Gout BIO Cuketové rizoto s kozím syrom

1×190 g, príkrm cuketové rizoto a kozí syr

Značka: GOOD GOUT

Detská výživa od ukončeného 8. mesiaca. Zeleninový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí.

3,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Good Gout BIO Cuketové rizoto s kozím syrom 1×190 g, príkrm cuketové rizoto a kozí syr

X010879 ADC

Hlavný popis produktu

Ó, rizoto! Zrejme žiadne nebude tak dobré ako od mamy. Ryža na dokonalé rizoto musí byť krémová, cuketa nesmie byť rozvarená, syr sa musí správne roztopiť a bazalky musí byť tiež tak akurát. Náš šéfkuchár túto kulinársku výzvu prijal a na výsledok sme pyšní!

Detská výživa od ukončeného 8. mesiaca. Zeleninový príkrm pre osobitné výživové účely dojčiat a malých detí. Sterilizované. Tepelne upravené.

Zloženie: 62 % bio cuketa, voda z varenia, 8 % bio ryža, 7,5 % bio kozí SYR (laktóza), bio bazalka. Bezgluténový. Obsahuje laktózu.

Alergény sú označené VEĽKÝM PÍSMOM.

Výživové údaje na 100 g: energia 254 kJ / 60 kcal, tuk 1,8 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g, sacharidy 8 g, z toho cukry 1,1 g, vláknina 0,8 g, bielkoviny 2, 7 g, soľ 0,11 g (obsah soli je daný prirodzene sa vyskytujúcim sodíkom v surovinách), sodík 0,05 g. Bez prídavku cukrov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Skladovanie: Pred otvorením uchovávajte pri izbovej teplote, po otvorení v chladničke max. 24 hodín.

Odporúčaná príprava: Ako najvhodnejšiu prípravu odporúčame kapsičku ohrievať po dobu 1 minúty vo vodnom kúpeli. Pre rýchlejšiu prípravu vyprázdnite obsah vrecka do misky alebo ho otvorte a vložte priamo do mikrovlnnej rúry. Zahrievajte 30 sekúnd pri 750 W (dobu ohrievania prispôsobte). Premiešajte, skontrolujte teplotu a máte hotovo! Pre zdravie dieťaťa dodržujte návod na prípravu a pre skladovanie.

Potravina pre osobitné výživové účely.

Dodávateľ: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5. Výrobca: BBB - 23 rue Balzac - 75406, Paris Cedex. Hmotnosť: 190 g, 1 vrecúško = kompletná strava prispôsobená dieťaťu. Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Krajina pôvodu: Vyrobené vo Francúzsku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.