Gillette Fusion Proglide 8 NH

1×8 ks, náhradné hlavice

Značka: GILLETTE

Náhradné holiace hlavice Gillette ProGlide pre mužov poskytujú ikonickú precíznosť holenia od Gillette s komfortom a štýlom. Tieto náhradné holiace hlavice do holiacich strojčekov pre mužov majú väčší lubrikačný pásik (v porovnaní s Fusion5) pre väčšie pohodlie a lepší sklz.

31,19
Ušetríte 14%

Pôvodná cena:  36,39 €  ·  zľava 5,20 €

Najnižšia cena pred zľavou: 36.39 €

Doprava zadarmo

O produkte: Gillette Fusion Proglide 8 NH 1×8 ks, náhradné hlavice

X015896

Hlavný popis produktu

Náhradné holiace hlavice Gillette ProGlide pre mužov poskytujú ikonickú precíznosť holenia od Gillette s komfortom a štýlom. Tieto náhradné holiace hlavice do holiacich strojčekov pre mužov majú väčší lubrikačný pásik (v porovnaní s Fusion5) pre väčšie pohodlie a lepší sklz. Užite si pridanú stabilizáciu čepieľok, ktorá vám umožní lepšiu kontrolu, a vyšší ochranný kryt poskytujúci ešte lepšiu ochranu vašej pokožky. Užite si pridanú stabilizáciu čepieľok, ktorá vám umožní lepšiu kontrolu, a vyšší ochranný kryt poskytujúci ešte lepšiu ochranu vašej pokožky. Zarovnávajúca čepieľka na zadnej strane je ideálna na úpravu chĺpkov na tvári, a to najmä v týchto ťažko dostupných miestach. Naše mimoriadne ostré čepieľky proti treniu zabezpečujú hladké oholenie a sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Gillette s 5 čepieľkami (okrem GilletteLabs). Náhradné holiace hlavice ProGlide vydržia až jeden mesiac.

5 UltraSharp ProBlades pre hladké a ešte pohodlnejšie oholenie* (* V porovnaní s Fusion5.)

Väčší pásik lubrastrip* pre väčší komfort a technológia FlexBall reagujúca na kontúry (* V porovnaní s predošlým ProGlide.)

1 náhradná hlavica = 1 mesiac holenia: až 1 mesiac holenia s každou holiacou hlavicou Gillette ProGlide

Zarovnávajúca čepieľka: dosiahnite hladko tvarované oholenie pomocou presnej zarovnávajúcej čepieľky na zadnej strane

Dokonale sa dopĺňa s gélom na holenie Gillette Pro pre ešte hladšie oholenie* (* V porovnaní s holením bez gélu.)

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.