Gerber Organic Rastlinný dezert Jablko a ananás

4x90 g, s kokosovým mliekom (od ukonč. 6. mesiaca)

Značka: GERBER

GERBER Organic 100% rastlinný dezert jablko ananás s kokosovým mliekom. BIO ovocná desiata. Od ukončeného 6. mesiaca. Pasterizované. Balené v ochrannej atmosfére.

Varianty podľa príchute
3,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gerber Organic Rastlinný dezert Jablko a ananás 4x90 g, s kokosovým mliekom (od ukonč. 6. mesiaca)

X016048 ADC

GERBER Organic 100% rastlinný dezert jablko ananás s kokosovým mliekom. BIO ovocná desiata. Od ukončeného 6. mesiaca. Pasterizované. Balené v ochrannej atmosfére.

GERBER Organic 100% rastlinný dezert jablko a ananás s kokosovým mliekom je desiata, vďaka ktorej váš malý gurmán môže objavovať chute exotického ovocia. Zloženie čisto z rastlinných ingrediencií predstavuje chutnú a rýchlu desiatu kedykoľvek počas dňa. Váš malý jedák si užije prirodzenú chuť exotického ananásu a jablka spoločne s jemným kokosovým mliekom. Každá lyžička obsahuje suroviny, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, kde sa pestujú s rešpektom k prírode. Balenie obsahuje 4 porcie, ktoré môžete vziať na cesty, alebo dať vášmu malému gurmánovi doma ako desiatu. S GERBER Organic kokosovými dezertmi tak máte vždy po ruke chutnú desiatu plnú ovocia bez pridaných cukrov* a bez konzervačných látok**. Výrobok je bezgluténový a neobsahuje mlieko.
Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu môžete dezert skladovať aj mimo chladničky, a preto je skvelou voľbou aj na cesty.
Aby sme zaistili prvotriednu kvalitu pre vašich najmenších, spolupracujeme s farmármiz certifikovaných organic fariem, kde sa berie ohľad na prirodzený spôsob pestovania a dozrievania všetkých plodín.

- 100% rastlinný dezert s kokosovým mliekom ako súčasť pestrého jedálnička malého gurmána
- 0 % pridaného cukru*
- Bezgluténový výrobok
- BEZ mlieka
- BEZ konzervačných látok**

*Obsahuje prírodné cukry.
**V zhode s požiadavkami príslušnej legislatívy. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Potravina na bežnú koznumáciu. Vhodná ako desiata alebo olovrant. Po otvorení ihneď spotrebovať, neodkladať nedojedené porcie.
 
Upozornenie: Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dohľadu.

Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa.

Neotvorené balenie skladujte v suchu pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte. Podávajte sediacemu dieťaťu pod vaším stálym dohľadom. V prípade poškodenia obalu nepoužívajte.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.