FRUCTOSIN

1×30 cps

Značka: STADA
FRUCTOsin® je zdravotnícka pomôcka s obsahom xylózy izomerázy a používa sa na liečbu malabsorpcie fruktózy. V tenkom čreve premieňa fruktózu na ľahko vstrebateľnú glukózu, a tým zabraňuje/zmierňuje príznaky malabsorpcie fruktózy.
Na sklade v eshope
10,31 ušetríte 6,88 €

Pôvodná cena 17,19 € , zľava 40%

Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X52451 ADC

Zdravotnícka pomôcka s obsahom xylózy sa používa na liečbu malabsorpcie fruktózy.

  • Premieňa fruktózu v čreve na jednoduchšie vstrebateľnú glukózu, a tým zabraňuje/zmierňuje príznaky malabsorpcie fruktózy.
  • Jedna kapsula je schopná v tenkom čreve enzymaticky konvertovať na glukózu približne 6,2 g fruktózy.

Spôsob použitia

Odporučané dávkovanie:
V závislosti od celkového príjmu fruktózy sa užívajú 1 - 2 kapsuly a zapijú sa vodou 15 minút pred požitím jedla s obsahom fruktózy. Môže sa použiť až 3x denne. Obsah kapsuly sa nesmie rozhrýzť, ale musí sa prehltnúť v celku. V prípade problémov s prehĺtaním kapsuly, sa môže kapsula otvoriť a hneď prehltnúť jej obsah a bez žuvania zapiť malým množstvom vody.
Maximálna denná dávka závisí od celkového príjmu fruktózy, nemá však presiahnuť 6 kapsúl.

Upozornenie:  Ak ste tehotná alebo dojčíte, predtým ako užijete poraďte sa so svojím lekárom. Deti a dospievajúci môžu užívať iba po porade s lekárom. Je nevhodný pre ľudí s vrodenou (hereditárnou) neznášanlivosťou fruktózy. Diabetici musia počítať s obsahom fruktózy v potravinách ako s glukózou a majú užívať iba pod dohľadom lekára. Kapsuly nesmiete užívať, ak máte známu alergiu (precitlivenosť) na xylózu izomerázy alebo na ktorúkoľvek inú zložku tejto zdravotníckej pomôcky. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Uchovávajte v suchu a chlade. 

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.