FRIGG Rope kaučukové cumlíky Twilight Mauve Night/ Blush Night, +6m, dvojbalenie

1×2 ks

Značka: FRIGG

Cumlík je vyrobený z prírodného kaučuku, pričom jeho tvar je zakrivený jemne smerom von, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky.

Varianty podľa veku
12,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FRIGG Rope kaučukové cumlíky Twilight Mauve Night/ Blush Night, +6m, dvojbalenie 1×2 ks

X000127

Hlavný popis produktu

Cumlík je vyrobený z prírodného kaučuku, pričom jeho tvar je zakrivený jemne smerom von, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky. Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt. Pre väčšiu bezpečnosť sú v štíte prítomné vzduchové otvory.

FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete! Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálnym ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí. FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť – cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test pred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

Spoznajte svet značky FRIGG, inšpirovaný bohyňou zeme, vzduchu a plodnosti podľa severskej mytológie a nechajte sa zlákať dokonalosťou tvarov a farieb.

Vlastnosti: – 100% navrhnuté v Dánsku – 100% vyrobené v Dánsku – každý cumlík musí prejsť naťahovacím a vákuovým testom – materiál štítu: Polypropylén (PP) – bezpečnostná norma: EN1400 + test A2 Podrobnosti o kaučukovom cumlíku veľkosti 2: – materiál: 100% prírodný kaučuk – veľkosť: 30 mm – odporúčaný vek: 6-18 mesiacov


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.