FRIGG Lucky Symetrické cumlíky Cream/Blush, +6m, dvojbalenie

1×2 ks, silikónový cumlík

Značka: FRIGG

Symetrické silikónové cumlíky, dvojbalenie,+6m

Varianty podľa veku
15,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FRIGG Lucky Symetrické cumlíky Cream/Blush, +6m, dvojbalenie 1×2 ks, silikónový cumlík

X001267

Hlavný popis produktu

Kolekcia FRIGG Lucky je inšpirovaná štvorlístkom. Štít má zvlnené okraje, ktoré sú v tvare listov štvorlístka a tieto listy sa odrážajú aj na štíte a fungujú ako vzduchové otvory. V strede sa nachádza okrúhla stredová časť, ktorá zvýrazňuje eleganciu cumlíka. Štvorlístok je všeobecne uznávaným symbolom šťastia. Pre svoju vzácnosť sa považuje za nositeľa šťastia. FRIGG Lucky je vyrobený tak, aby poskytoval deťom upokojujúce cumlíky zároveň, ktoré im prinášajú šťastie. Tento cumlík je kúzlo pre šťastie, ktoré rozjasní život každého dieťaťa.

FRIGG Lucky je symetrický cumlík s mierne splošteným cumlíkom v tvare slzy. Symetrický cumlík vždy správne sedí v ústach dieťaťa, bez ohľadu na to, či je otočený nahor alebo nadol. Cumlík je navrhnutý s plochším krkom, aby sa znížil tlak na podnebie, ďasná a tiež aby sa znížilo riziko krivých zubov a krivého zhryzu. Ortodontický dizajn je ideálny na podporu správneho vývoja detských zubov, čeľuste a podnebia. Nový Click-lock™ systém odlišuje cumlík FRIGG od akéhokoľvek iného cumlíku na trhu. Vďaka novému 4-krokovému procesu spájania jednotlivých častí cumlíka je možné cumlík zostaviť jednoduchým kliknutím, bez použitia akejkoľvek sily. Vďaka tomu je cumlík ešte odolnejší ako predtým.

FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete! Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálny ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí. FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť – cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test pred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

Vlastnosti:

• 100% navrhnuté v Dánsku

• 100% vyrobené v Dánsku

• každý cumlík musí prejsť naťahovacím a vákuovým testom

• patentovaný Click-lock™ systém

• materiál štítu: Polypropylén (PP)

• bezpečnostná norma: EN1400 + test A2

Podrobnosti o silikónovom cumlíku Lucky veľkosti 2:

• materiál: silikón medicínskeho stupňa s povrchom SilkySoft™

• veľkosť: 30 mm

• tvar: symetrický

• odporúčaný vek: 6-18 mesiacov


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.