FRIGG Daisy kaučuk cumlík Powder Blue

1×1 ks, 0-6m

Značka: FRIGG

Kaučukový cumlík, pre deti do 6 mesiacov.

Varianty podľa veku
5,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FRIGG Daisy kaučuk cumlík Powder Blue 1×1 ks, 0-6m

X54908

Hlavný popis produktu

Kaučukový cumlík, vhodný pre deti od 0-6 mesiacov. Cumlík je vyrobený z prírodného kaučuku, pričom jeho tvar je zakrivený jemne smerom von, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky. Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt.

Pre väčšiu bezpečnosť sú v štíte prítomné vzduchové otvory. FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrpbený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete! Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálny ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí.

FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť - cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test úred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

Spoznajte svet značky FRIGG, inľpirovaný bohyňou zeme, vzduchu a plodnosti podľa severskej mytológie a nechajte sa zlákať dokonalosťou tvarov a farieb. Cumlík FRIGG Daisy s vrúbkovanými okrajmi, ktoré napodobňujú lupene kvetov, je základom elegantného dizajnu. Kvetinové a moderné detaily upútajú pozornosť každej štýlovej mamičky. Vďaka tomu sa FRIGG perfektne hodí pre dnešné matky, ktoré pri výbere základných potrieb pre bábätko prikladajú veľký význam klasickému dizajnu s modernými prvkami.

Vlastnosti:

- 100% navrhnuté v Dánsku

- 100% vyrobené v Dánsku

- každý cumlík musí prejsť naťahovacím a vákuovým testom

- materiál štítu: Polypropylén (PP) -

bezpečnostná norma: EN1400 + test A2

Podrobnosti o kaučukovom cumlíku veľkosti 1:

- materiál: 100% prírodný kaučuk.

- veľkosť: 27 mm

- odporúčaný vek: 0-6 mesiacov


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.