FRIGG Butterfly Anatomické silikónové cumlíky Great Gray/Silver Gray, +6m, dvojbalenie

1×2 ks, silikónový cumlík

Značka: FRIGG

Anatomické silikónové cumlíky, dvojbalenie, +6m

13,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FRIGG Butterfly Anatomické silikónové cumlíky Great Gray/Silver Gray, +6m, dvojbalenie 1×2 ks, silikónový cumlík

X001289

Hlavný popis produktu

FRIGG Butterfly je anatomický cumlík, ktorý kopíruje tvar úst. Cumlík je špeciálne navrhnutý tak, aby vyvíjal menší tlak na podnebie, ďasná a čeľuste, vďaka čomu sa zaraďuje k najšetrnejším typom cumlíkov. Tým sa znižuje riziko vývoja krivých zubov. Ortodontický dizajn je ideálny na podporu správneho vývoja detských zúbkov, čeľuste a podnebia. Cumlík je vyrobený zo silikónu medicínskeho stupňa s novým povrchom SilkySoft™, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu silikónu s ešte mäkším povrchom ako predtým, pre prirodzenejšie satie a ešte bezpečnejšiu voľbu pre detské podnebie a ďasná. Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt. Tvar cumlíka FRIGG Butterfly pripomína motýľa.

Štít so zvlnenými okrajmi má veľké vzduchové otvory pre väčšiu bezpečnosť a jeho okrúhly stred krásne zvýrazňuje eleganciu cumlíka. Nový Click-lock™ systém odlišuje cumlík FRIGG od akéhokoľvek iného cumlíku na trhu. Vďaka novému 4-krokovému procesu spájania jednotlivých častí cumlíka je možné cumlík zostaviť jednoduchým kliknutím, bez použitia akejkoľvek sily. Vďaka tomu je cumlík ešte odolnejší ako predtým. FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete! Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie.

Cumlíky sú vyrábané s maximálny ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí. FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť – cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test pred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2. Cumlík FRIGG Butterfly je inšpirovaný krásnym motýľom. Nielen svojím vzhľadom, ale aj magickou premenou. Aby sa húsenica stala motýľom, prechádza procesom transformácie. Počas tohto procesu húsenica zostáva v kukle a nakoniec rozkvitne ako krásny motýľ. Táto magická premena je symbolom rozvoja života.

Aj dieťatko prechádza rôznymi vývojovými štádiami v matkinom lone a na konci transformačného procesu sa dieťa narodí, aby rozkvitlo vo veľkom svete. Spoznajte svet značky FRIGG, inšpirovaný bohyňou zeme, vzduchu a plodnosti podľa severskej mytológie a nechajte sa zlákať dokonalosťou tvarov a farieb.

Vlastnosti:

  • 100% navrhnuté v Dánsku
  • 100% vyrobené v Dánsku
  • každý cumlík musí prejsť naťahovacím a vákuovým testom patentovaný Click-lock™ systém
  • materiál štítu: Polypropylén (PP)
  • bezpečnostná norma: EN1400 + test A2

Podrobnosti o silikónovom cumlíku Butterfly veľkosti 2:

  • materiál: silikón medicínskeho stupňa s povrchom SilkySoft™
  • veľkosť: 30 mm
  • tvar: anatomický
  • odporúčaný vek: 6-18 mesiacov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.