FITOBIMBI OMEGA JUNIOR DROPS

1x30 ml, výživový doplnok

Značka: FITOBIMBI

OMEGA 3 kvapky - užitočný ako doplnok stravy hlavne v prvom roku života, pri nízkom príjme polynenasýtených mastných kyselín, pre zdravý rast a zdravý vývoj mozgu, pre lepšiu koncentráciu u školákov. Vhodný aj pre deti s alergiami.

15,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FITOBIMBI OMEGA JUNIOR DROPS 1x30 ml, výživový doplnok

X020715

Hlavný popis produktu

OMEGA JUNIOR obsahuje olej extrahovaný zo semien čiernych ríbezlí, ktoré majú vysoký obsah polynenasýtených mastných kyselín: linolovú (C18:2 omega-6) a alfa linolénovú (C18:3 omega-3).Tieto bioštruktúry si telo nedokáže syntetizovať samo, a preto je potrebné ich pridávať vopred sformované v strave. Sú dôležité samy o sebe a tiež ako prekurzory iných polynenasýtených látok s dlhším reťazcom.Vstupujú do zloženia bunkových membrán a vykonávajú nevyhnutný biometabolický účinok na štrukturálnej a funkčnej úrovni. Vďaka prítomnosti polynenasýtených mastných kyselín a oleja z čiernych ríbezlí je indikovaný aj u osôb s príznakmi alergie (nádcha, bronchiálna astma, konjunktivitída, dermatitída atď.).

OMEGA JUNIOR je užitočný ako doplnok stravy hlavne v prvom roku života, pri nízkom príjme polynenasýtených mastných kyselín a ďalších početných fyziologických a patologických stavoch.

OMEGA JUNIOR kvapky sú určené pre:

• Doplnenie dojčenskej výživy s nedostatkom mastných kyselín série Omega-3

• Doplnenie stravy počas rastu, kedy je príjem mastných kyselín série Omega-6 zvýšený v dôsledku zavedenia mäsa.

• Použitie počas opätovného zavádzania potravín po gastrointestinálnych poruchách rôzneho charakteru.

• Doplnenie stravy u jedincov s malabsorpčnými syndrómami, potravinovými alergiami atď.

• Doplnenie stravy u obéznych detí.

• Doplnenie stravy pri infekčných procesoch a kedykoľvek pri zvýšenej potrebe esenciálnych mastných kyselín.

• Doplnenie stravy u detí s príznakmi alergie ako je nádcha, bronchiálna astma, konjunktivitída, dermatitída a pri rôznych autoimmúnnych ochoreniach a pod.

• Na podporu zlepšenia koncentrácie a pamäte u detí a mládeže, tieto mastné kyseliny sa podieľajú na prenose nervových signálov, čo môže ovplyvniť lepšiu koncentráciu a správanie.

• Na podporu vývoja mozgu: Omega-3 mastné kyseliny sú nevyhnutné pre vývoj a funkciu mozgu. Niektoré výskumy naznačujú, že deti s hyperaktivitou (ADHD) môžu mať nižšie hladiny týchto mastných kyselín v tele. Doplnenie ich stravy o Omega-3 môže potenciálne podporiť zdravý vývoj mozgu.

• Na podporu liečby chronických zápalov, pretože sú spojené s rôznymi zdravotnými problémami, vrátane tých, ktoré súvisia s funkciou mozgu. Vyvážený príjem Omega-3 a Omega-6 môže pomôcť zmierniť zápal a podporiť celkovú pohodu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.