T-TOMI My first bunny Owl princess

1×1 ks, plyšová hračka

Značka: ESECO

Premýšľate, ako potešiť novopečenú mamičku a jej dieťa niečím originálnym? S produktom My first bunny neurobíte chybu. Vďaka svojmu krásnemu dizajnu poslúži nielen ako dekorácia a ľahko ho zladíte s ďalšími výrobkami ESECO. Zajačik bol navrhnutý tak, aby ho malé detské ručičky mohli ľahko uchopiť. My first bunny je z jednej strany vyrobený zo 100 % bavlny a z druhej strany z príjemného polyesteru (zamatu).

Varianty podľa motívu
10,39
Ušetríte 23%

Pôvodná cena:  13,49 €  ·  zľava 3,10 €

Najnižšia cena pred zľavou: 12.19 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: T-TOMI My first bunny Owl princess 1×1 ks, plyšová hračka

X000830

Hlavný popis produktu

Premýšľate, ako potešiť novopečenú mamičku a jej dieťa niečím originálnym? S produktom My first bunny neurobíte chybu. Vďaka svojmu krásnemu dizajnu poslúži nielen ako dekorácia a ľahko ho zladíte s ďalšími výrobkami ESECO. Zajačik bol navrhnutý tak, aby ho malé detské ručičky mohli ľahko uchopiť. My first bunny je z jednej strany ušitý zo 100% bavlny a z druhej strany je nadýchaný polyester (zamat).

Materiál: 100% dizajnová bavlna + nadýchaný polyester (zamat) výplň duté vlákno, antistatické a antibakteriálne telíčko dĺžka cca 28 cm kvalitné spracovanie a moderný dizajn šetrné pranie na 40 °C, po vypraní vytvarujte a nechajte voľne uschnúť. Vyrobené v Českej republike. Doprajte svojmu dieťatku to najlepšie s výrobkami ESECO.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.