ERBORIAN SUPER BB DORE

1×15ml, bb krém

Značka: ERBORIAN

Super BB: BB krém je polovične starostlivosť a polovične make-up, ktorý účinne zakryje a odstraňuje nedokonalosti, bez toho aby sa na pleť lepil.

20,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ERBORIAN SUPER BB DORE 1×15ml, bb krém

X000714

Hlavný popis produktu

Super BB: BB krém je polovične starostlivosť a polovične make-up, ktorý účinne zakryje a odstraňuje nedokonalosti, bez toho aby sa na pleť lepil. Odhaľte svoju "detskú pleť", žiadny "efekt masky"! Polovičný make-up: Super BB poskytuje väčšie krytie než pôvodný BB krém, zakrýva nedokonalosti, začervenanie a tmavé škvrny. Vďaka svojej ľahkej a príjemnej textúre zanecháva Super BB prirodzený, zamatový vzhľad a dokonale zjednotenú pleť.

Polovičná starostlivosť o pleť: Super BB kombinuje dve kórejské super-zložky: biely ženšen a fermentovaný kvet ženšenu v zložení, ktoré okamžite odhalí hladšiu a hydratovanú pleť. Pre viditeľnú redukciu nedokonalostí ( akné, póry, čierne bodky atď. )bolo zloženie obohatené o niacinamid, účinnú aktívnu zložku pre čistejšiu pleť.

Vďaka Super BB môžete o svoju pleť pečovať a nemusíte ju skrývať: nedokonalosti sú zamaskované a je o ne postarané, aby ste získali efekt "detskej pleti". 100% minerálne slnečné filtre. Testované pod dermatologickým dohľadom.

Nekomedogénne.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.