Robotické vysávače a mopy

  (117)
Zoradiť podľa
 • SENCOR robotický vysávač SRV 1000SL

  1×1 ks, robotický vysávač
  Ideálny pre upratovanie laminátových a drevených plávajúcich podláh, parkiet, linolea, dlažby atp.
 • Vileda Steam Plus Parný Mop

  1×1 ks, parný mop
  Na upratovanie využíva horúcu paru. Bez potreby použitia chemikálií, postačí čistá voda.
 • Lauben Robot Vacuum 26BB

  1×1 ks, robotický vysávač
  Robotický vysávač s mopom, umelá inteligencia+gyroskopická navigácia, dávkovanie vody FloorSafe®, aplikácie v CZ, pre domáce zvieratá a alergikov, virtuálna stena, na všetky typy podláh, chlpy domácich zvierat, koberce, na jedno nabitie 120 m2, 120 min, automatické dobíjanie, plánovač čistenia, vysáva a vytiera v jednom kroku,6 režimov pohybu, senzor nárazu, senzor pádu,diaľkové ovládanie.
 • Vileda Steam Náhrada

  1×1 ks, umývací návlek
  Umývací návlek z mikrovlákna. Náhrada k 100 °C mop a Steam mop. Trojuholníkový tvar.
 • Vileda Steam XXL Náhrada

  1×1 ks, umývací návlek
  Umývací návlek z mikrovlákna. Náhrada k 100 °C mop a Steam mop.
 • Lauben Stick Vacuum 2in1 Plus 22BL

  1×1 ks, tyčový vysávač
  Tyčový a ručný vysávač 2v1, na všetky druhy podláh a na koberce, špeciálna kefa na zvieracie chlpy a koberce s vysokým vlasom, motorizovaná kefa s LED osvetlením vysávanej plochy, odľahčený 1,1 kg, trojitá filtrácia, HEPA filter, pre alergikov, hygienické vysypávanie, hlučnosť 76dB, dve rýchlosti, flexibilná hadica, štrbinová hubica, nástavec na čalúnenie, dióda nabíjanie, skladovacia poloha.
 • Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet

  1×1 ks, robotický vysávač
  Robotický vysávač s mopom, navigácia LaserVac®, FloorSafe® mopovanie, MopEffect® vytieranie, smart aplikácia v CZ, pre domácich maznáčikov a alergikov, no-go zóny, virtuálna stena, uloženie až 5 máp, PetCarpet® kefa, na jedno nabitie 200 m2, 200 min, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, predvoľba miestností k upratovaniu, vysáva a mopuje v jednom kroku, senzor proti nárazu a pádu.
 • Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty station - dokovacia stanica pre robotický vysávač Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra s automatickým zberom prachu. Dvojkanálový zber prachu s výkonom 16500 Pa, vyprázdni zásobník na prach vysávača za 10 sekúnd, objem prachového vrecka 4 l. Automatické nabíjanie vysávača.
 • Elektrický vysávač na okná + ručný mop so sprejom na okná: Po umytí okien ich vysaje do sucha.
 • 4.0
  (1)
  2v1, parný mop + ručný parný čistič, čistí, dezinfikuje a zabíja až 99,9 % baktérií a baktérií, umožňuje kombináciu silnej parnej sily a čistiaceho prostriedku pre maximálny čistiaci účinok, bohaté príslušenstvo.
Robotické vysávače a mopy

Robotické vysávače a mopy