Ducray KERTYOL P.S.O. Šampón obnovujúci rovnováhu pokožky hlavy

1×200 ml, koncentrovaná starostlivosť pri psoriáze

Značka: DUCRAY
5.0

Šampón pre obnovu rovnováhy pokožky hlavy pomáha odstraňovať suché plaky a upokojovať svrbenie* pokožky hlavy so sklonom k psoriáze. Doplnková starostlivosť o pokožku hlavy so sklonom k psoriáz.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
13,75
Ušetríte 20%

Pôvodná cena:  17,19 €  ·  zľava 3,44 €

Najnižšia cena pred zľavou: 12.89 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ducray KERTYOL P.S.O. Šampón obnovujúci rovnováhu pokožky hlavy 1×200 ml, koncentrovaná starostlivosť pri psoriáze

X42085 ADC

Používa sa ako doplnková liečba psoriázy. Psoriáza je veľmi viditeľné ochorenie, ktoré by väčšina pacientov najradšej skryla pred ostatnými. Liečba sa musí aplikovať denne, čo môže byť po čase únavné Je to však potrebné pre to, aby sa stav pokožky zlepšil. Šampón KERTYOL P.S.O. pomáha zmierniť príznaky a zbavuje pacientov svrbenia. Obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok, z ktorých celastrol 100 prírodná účinná látka, má priamy vplyv na frekvenciu vzplanutí.

Klinické výsledky

Po prvých aplikáciách:

  • 77 % svrbenia*

Po jednom mesiaci používania:
- 78 % hrúbka plakov
+ 79 % zlepšenie kvality života**

Kozmetické vlastnosti vnímané pacientmi

  • Šetrný k farbeným vlasom
  • Jednoduchý následný styling

Zložky

CELASTROL je 100 prírodná účinná látka. Pôsobí priamo na keratinocyty a znižuje frekvenciu vzplanutí, čím prispieva k zlepšeniu vzhľadu pokožky. Látka, ktorá podporuje diferenciáciu buniek, čím uľahčuje príliš rýchlo sa obnovujúcim bunkám oddeliť sa od zvyšku pokožky.

VEDERINE je účinná látka, ktorá podporuje diferenciáciu buniek, čím uľahčuje príliš rýchlo sa obnovujúcim bunkám oddeliť sa od zvyšku pokožky.

ICHTYOL spomaľuje obnovu buniek, čím znižuje zhrubnutie plakov a zabraňuje tvorbe nových. Obnova buniek v normálnej koži trvá 21-28 dní, zatiaľ čo v psoriatickej koži len 3-5 dní.

KYSELINA SALICYLOVÁ je k eratolytická účinná látka, ktorá podporuje odstraňovanie viditeľných suchých nánosov z pokožky hlavy.

Používanie

Intenzívna starostlivosť: Aplikácia 3 krát týždenne počas 4 týždňov

Udržiavacia starostlivosť: Aplikácia 1 × týždenne

Použitie od 12 rokov

Podrobné zloženie

WATER (AQUA). COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL (COCOS NUCIFERA OIL). SODIUM TRIDECETH SULFATE. SODIUM LAUROAMPHOACETATE. COCAMIDE MIPA. GLYCERIN. SODIUM CHLORIDE. SALICYLIC ACID. 1,2 HEXANEDIOL. CAPRYLYL GLYCOL. CICHORIUM INTYBUS (CHICORY) ROOT EXTRACT. FRAGRANCE (PARFUM). ICTASOL. PENTYLENE GLYCOL. TRIPTERYGIUM WILFORDII CALLUS EXTRACT.

Vyrobené vo Francúzsku***

Fľaša je vyrobená zo 100 % recyklovaného materiálu. Biologicky odbúrateľné zloženie****


* Zapríčinené suchou pokožkou

** Klinická štúdia vykonaná na 54 osobách s miernou až stredne ťažkou psoriázou vo vlasoch. Subjektívne hodnotenie intenzity svr benia po 8 dňoch. Klinické hodnotenie hrúbky plaku po 29 dňoch

*** Výrobok vyrobený v továrňach vo Francúzsku.

**** Podľa medzinárodnej normy OECD 301B.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.