Dr.BROWN´S DOJČENSKÁ FĽAŠA OPTIONS+ 250 ml

1×1 ks, narrow, 0M+, anti-colic, plastová, biela

Značka: DRBROWN´S
Medical antikoliková fľaša od značky Dr.Brown´s prináša unikátny patentovaný systém prisávania. Systém výrazne znižuje výskyt bolesti bruška a nadúvanie.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
6,54 ušetríte 1,15 €

Pôvodná cena 7,69 € zľava 15%

Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X38452 ADC

Dojčenská fľaša s antikolikovým systémom. BPA free. Použitie s ventilom aj bez ventilu.
Balenie obsahuje: 1x dojčenská fľaša, 1x silikónový cumeľ level-1, dvojdielny patentovaný vnútorný ventil, kefka na čistenie, návod na použitie.

  • Dojčenská fľaša s antikolikovým systémom redukuje výskyt koliky, grganie, zvracanie a nadúvanie vďaka zníženému negatívnemu tlaku a nižšiemu vznikaniu vzduchových bublín.
  • Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín v materskom mlieku alebo v inej tekutine.
  • Svojím tvarom veľmi dobre imituje dojčenie a je ideálny na podávanie materského mlieka alebo inej tekutiny.
  • Cumlíky Dr.Brown's sú z veľmi mäkkého, kvalitného silikónu. Jednotlivé druhy sa odlišujú v prietoku. Je potebné vybrať vhodný cumlík.
  • Fľaša je funkčná aj ako bežné fľaše bez ventilu (hlavne pre väčšie deti alebo ak už dieťa nemá príznaky koliky.

Spôsob použitia

Pri používaní postupovať podľa priloženého návodu k výrobku.
Všetky komponenty, cumeľ a ventil je potrebné pred prvým použitím vyvariť a priebežne umývať teplou vodou s použitím saponátu, v umývačke pri umiestnení vo vrchnej časti, sterilizovať v parnom mikrovlnnom sterilizátore alebo vreckách vhodných na sterilizáciu v mikrovlnke.

Upozornenie: Nepoužívať na ohrievanie mikrovlnnú rúru, pretože nerovnomerným ohriatím vznikajú v mlieku alebo vo výžive horúce miesta. Vyskúšať cumlík potiahnutím za špičku, a ak vykazuje akékoľvek známky opotrebovania, vymeniť ho. Vždy otestovať teplotu tekutiny vo fľaši pred kŕmením dieťaťa. Fľašu je možné používať len pod dohľadom dospelého. Nenechávať dieťa s dojčenskou fľašou kŕmiť osamote a nedovoliť, aby počas kŕmenia kráčalo alebo bralo fľašu do postele.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.