Spustili sme DiaClub Dr. Max

9. 11. 2020 · 1 minúta na prečítanie

Váš spoľahlivý odborník a sprievodca na udržanie správnej hladiny cukru v krvi.

Peter Sedláček
Peter Sedláček
Spustili sme DiaClub Dr. Max

 

 

Diabetici sú pre lekárne Dr. Max jednou z dôležitých pacientských a tiež zákazníckych skupín. Starostlivosti o ľudí s cukrovkou a ich blízkych vynakladáme veľké úsilie a venujeme im značný priestor.

 

 

Okrem pravidelnej odbornej kapane zameranej na túto diagnózu, ktorú sme tento rok žiaľ museli pre pandemickú situáciu presunúť, sú to aj mnohé ďalšie aktivity.

Podieľame sa na edukácií pacientov, ponúkame im potrebné lieky a doplnky so zľavou, pravidelne sa zúčastňujeme vybraných odborných stretnutí a venujeme sa aj mediálnej osvete napríklad prostredníctvom dlhodobej spolupráce s odborným časopisom DIABETIK. A mnoho ďalšieho.

Revízia sortimentu a zviditeľnenie tejto kategórie v lekárňach, ktorú sme pred časom vykonali bola predzvesťou príchodu ďalšieho, v poradí už tretieho samostatného klubu Dr. Max.

Dovoľte nám predstaviť vám DiaClub, ktorý má byť spoľahlivým odborníkom a sprievodcom na udržanie správnej hladiny cukru v krvi. Poradenstvo a kvalitné produkty pre diabetikov nájdu naši zákazníci a pacienti v lekárňach Dr. Max alebo online na webe www.drmax.sk/diaclub.


Ďalšie články k téme Spustili sme DiaClub Dr. Max

 • DiaClub Dr. Max a Svetový deň diabetu

  DiaClub Dr. Max a Svetový deň diabetu

  · 2 minúty na prečítanie
  Sme radi, že vám práve 14. novembra pri príležitosti pripomienky Svetového dňa diabetu, môžeme predstaviť náš nový projekt pod názvom DiaClub Dr. Max.
 • Rada z lekárne: Ako na pitný režim u diabetika?

  Rada z lekárne: Ako na pitný režim u diabetika?

  · 5 minút na prečítanie
  Na príjem tekutín by sme nemali zabúdať. A diabetici nie sú výnimkou, ba práve naopak. Na čo by mali v tomto smere mali klásť zvýšený dôraz ľudia s cukrovkou?
 • Stretli ste sa už s pojmom glykemický index?

  Stretli ste sa už s pojmom glykemický index?

  · 3 minúty na prečítanie
  Po niektorých potravinách glykémia stúpa rýchlejšie a prudšie, zatiaľ čo po iných pozvoľnejšie a pocit sýtosti pretrváva dlhšie. Čím to je?
O autorovi
Peter Sedláček
Peter Sedláček
Čítať viac od autora
O autorovi
Peter Sedláček
Peter Sedláček
Čítať viac od autora