Cumlíky utišujúce SLEEPY KOALA silikón, symetrické, svietiace A 0-6m ružové

1×2 ks, cumlíky utišujúce

Odporúčané odborníkmi ako prvý cumlík pre bábätko. Cumlíky "Light Touch" boli vytvorené tak, aby zabezpečili maximálny komfort pre najmenšie bábätká.

Varianty podľa farby
3,69
Ušetríte 33%

Pôvodná cena:  5,49 €  ·  zľava 1,80 €

Najnižšia cena pred zľavou: 5.19 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Cumlíky utišujúce SLEEPY KOALA silikón, symetrické, svietiace A 0-6m ružové 1×2 ks, cumlíky utišujúce

X56090

Hlavný popis produktu

Odporúčané odborníkmi ako prvý cumlík pre bábätko. Cumlíky "Light Touch" boli vytvorené tak, aby zabezpečili maximálny komfort pre najmenšie bábätká. Ich výnimočne mäkký silikónový cumlík vyžaduje menšiu námahu pri satí a ľahký profilovaný štít netlačí na detský zhryz a zaručuje ľahké dýchanie, čo má podľa odborníkov veľký význam pre vývoj ústnej dutiny dieťaťa.

Praktická rukoväť umožňuje pripojiť retiazku alebo stuhu na cumlík a uľahčuje jeho podanie dieťaťu. Svietiace prvky v tme uľahčujú nájdenie cumlíka v noci. Cumlíky "light touch" sa ľahko udržiavajú čisté vďaka modernému sterilizačnému puzdru, ktoré možno použiť na skladovanie aj na rýchlu a pohodlnú sterilizáciu v mikrovlnnej rúre.

93% neurologopédov, ktorí sa zúčastnili výskumu potvrdzuje, že špeciálne profilovaný tvar plochého štítku má pozitívny vplyv na vývoj ústnej dutiny dieťaťa. Svietiace prvky v tme uľahčujú hľadanie cumlíka v noci. Cumlíky disponujú symetrickou gumičkou, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitného silikónu bez zápachu a chuti.

Light Touch – najľahší cumlík od Canpol babies, je vyvinutý pre najmenšie deti a odporúča ho 88% neurologopédov! Gumička z mäkkého silikónu je úplne transparentná. Vyžaduje menšie úsilie pri satí, takže rýchlo upokojuje a zaisťuje pohodlie dieťatka. Špeciálne profilovaný tvar plochého štítku - redukuje kontakt s tvárou dieťaťa a minimalizuje riziko podráždenia.

Cumlíky sú balené v sterilizačnej kapsuli, vďaka ktorej ich možno vydezinfikovať v mikrovlnnej rúre iba za 2 minúty. Bezpečnostný krúžok v cumlíku pevne drží, uľahčuje dieťaťu pohodlný úchop a rodičom pripevnenie stuhy alebo retiazky na cumlík.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.